Kurumsal

Fresco Hakkında

Fresco Hakkında

1991 yılında Türkiye’nin ilk hazır sandviç üreten şirketi olarak İstanbul’da kurulan Fresco, 2001 yılında şirket yönetiminin değişmesi ile Türkiye’de sandviçi farklı bir boyuta taşıyarak “Sektörde Öncü” bir kuruluş haline gelmiştir. Kurulduğundan bu yana sürekli bir gelişim içerisinde olan Fresco, attığı stratejik ve yenilikçi adımlarla hem kendisini hem sektörünü her geçen gün bir adım öteye taşıyor.    
Zaman kavramının önem kazandığı günümüzde; sürekli hareket halindeki tüketiciler için olmazsa olmaz lezzet olarak görülen Fresco’nun başarısının sırrı, uluslararası ve ulusal kalite standartlarında ürettiği, pratik ve lezzetli ürünlerini, tüketicisinin damak zevkiyle buluşturmasında yatıyor. Kantin, büfe, kafetarya gibi toplu tüketim noktalarında; Sağlıklı ve pratik ürünlere ihtiyaç duyan tüketici grubu ile ürünlerimiz buluşturuyor.

Kendini “Sektörünün Öncüsü” olarak konumlandıran firmamız “ Türkiye’nin Pratik Lezzetler Üreticisi Olmak” misyonundan hareketle, İstanbul ve Ankara, illerinde Bölge müdürlüklerini kurmuş ve tüm bayiler ile kurumsal birlik sağlayarak ulusal bazda faaliyetlerinde önemli bir atılım sağladı.

Fresco’nun en temel felsefesi olan “Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranarak, tüketici haklarını gözeterek, kaliteli ve yeni lezzetler üretme” vaadi ile tüm müşterilerimize gerçek bir iş ortağı anlayışında hizmet sunuyoruz. 

Gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız ile kurduğumuz ilişkinin kalıcı olmasını önemsiyor, kalitemizden ödün vermeden her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma olmaktan gurur duyuyoruz...