Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

2023 Ramazan Paketi Çeşitleri

2023 Ramazan Paketi Çeşitleri

2023 Ramazan Paketi Çeşitleri

2023 Ramazan Paketi Çeşitleri

Ramazan ayının en önemli unsurları, kuşkusuz sahur ve iftarlardır. Tüm gün besin almayıp iftar saatinde doğru miktarda ve yeterince beslenmek son derece önemlidir ki, Gıda firmalarının bu bağlamda kullanılmak üzere geliştirdiği birçok besin paketi seçeneği de bulunur. 2023 Ramazan paketi çeşitleri; hazır besinler ve ramazan kolileri olmak üzere iki grupta toplanabilir. Yaşadığımız deprem afetinin ardından, hayır severlerin yaygın olarak tercih ettiği ve bölgeye gönderdiği hazır sandviç paketlerinin yanında, Ramazan için özel olarak hazırlanan gıda paketleri de bu yıl hizmetimize sunuluyor.

Fresco olarak, 2023 Ramazan Paketi Çeşitleri içerisine, diğer tüm ürünlerimizin yanında, Ramazan kumanyası seçeneğini de ekledik. Bir öğünde gerekli olabilecek besin öğelerinin bilimsel yöntemlerle hesaplandığı bu paketleri hemen her ortamda kullanabilir, iftar ve sahur sunumlarını gerçekleştirebilirsiniz.
 

2023 Ramazan Paketi Çeşitleri Fiyatları
 

Marketlerde hazırlanan koliler ve benzeri Ramazan paketlerinin içeriklerine bağlı olarak fiyatları değişiyor olmakla birlikte, bu paketlerin içerisinde hemen tüketilebilecek ürünler yer almaz. Bakliyat, un, yağ ve şeker gibi besinlerin yer aldığı bu paketler, zaman alan yemeklerin mutfak ortamında pişirilmesi için uygundur. Fresco Ramazan Kumanyası fiyatı ise hazır beslenme paketi olması sebebi ile pratikliğine vurgu yaparak oldukça uygundur denebilir.
 

Karbonhidrat, yağ ve protein dengesinin bilimsel olarak sağlandığı bu ürünlerde ayrıca enerjiye hızla dönüşecek bileşenler de bulunur. Meyve ve meyve suları ile doğrudan enerji elde edebilirken, gün boyu kaybedilen su ve elektrolitlerin, doğal mineralli su ile yerine konması amaçlanmıştır.
 

Sandviç içerisinde ise proteinler ve karbonhidratlar dengeli biçimde dağıtılmış, gerekli besin değerlerinin elde edilmesi için ürün geliştirilmiştir. Yetişkin bir bireyin acil gıda ihtiyacını karşılayabilmesi için geliştirilen bu ürünlerin, sağlıklı bileşenlerden oluşmasına da ayrıca dikkat edilmiştir.
 

Ramazan Kumanya Paketi Nereler İçin Uygundur?

Ramazan kumanya paketi, dileyen herkes tarafından her yerde kullanılabilir. Ancak bu ürünlerin daha çok topluluklar için ve yemek hazırlama imkanı olmayan alanlarda kullanılmaya yönelik olduğu söylenebilir.
 

 

 

 

 

 

 

 • Yolculuklarda
 • Tüm işler yerlerinde
 • Saha çalışması yapılan alanlarda
 • Ramazan Çadırlarında
 • Çadırkent ve konteyner kentlerde
 • Yardım sahalarında
 •  

ve bunlara benzer her alanda ramazan kumanyası dağıtımı yapılabilir. Daha az kalabalığın olduğu yerlerde de elbette bu ürünlerin tercih edilebilmesi mümkündür. Burada bahsimiz, bu ürünlerin geniş kalabalıklara kolayca ulaştırılabiliyor olduğudur.
 

Ramazan Paketi Avantajları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 • Fresco tarafından sunulan Ramazan paketleri veya ramazan kumanyaları, temin miktarına bağlı olarak çok uygun fiyatlarla sunulabilir.
 • Paket içeriği değişmemekle birlikte, ihtiyaç olan tüm besinleri içerir ve ekstra gerektirmez.
 • Ürünlerin raf ömrü, uygun süreleri kapsıyor olduğundan, nakli ve dağıtımı sırasında bayatlama gibi bir sorun söz konusu değildir.
 • Çok büyük miktarlarda temin yapılabiliyor olduğundan, çok geniş kitlelerin, iftar ve sahur ihtiyaçları karşılanabilir.
 • Ramazan kumanyası çeşitleri çok hızlı bir şekilde belirtilen noktaya ulaştırılabilir.
 •  

Ramazan Paketleri ve Kumanyalar için Bize Ulaşın

Fresco, Ramazan kumanyası çeşitleri ve 2023 Ramazan paketi çeşitleri ile her zamanki nitelikli besin sunumu süreçlerine devam etmektedir. Kurumsal firmalar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, kamu kuruluşları ve diğer her kişi veya kuruluş için üretim yapabiliyoruz. Üretim miktarımız ve lojistik süreçleri ile ilgili bilgi ve destek almak için bize ulaşabilir, uzman personelimizin yardımına başvurabilirsiniz. Ramazan ayı içerisindeki yoğunluk durumunda dahi, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayabilmek için çalışıyor olacağız. Gıda kodeksine uygun biçimde temin edilen ürünlerimizi, güvenle tüketerek, Ramazan boyunca efektif çözümlere ulaşmak için bize şimdi ulaşın.

 

 

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK