Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Ayvalık Tost

Ayvalık Tost

Ayvalık Tost

Tost çeşitleri arasında herkesin beğenerek tükettiği seçenekler arasında yerini alan ayvalık tostu, mükemmel lezzetini ekmeğinden almaktadır. Özel bir undan yapılan ekmeği ile ayvalık tost sıklıkla tercih edilen tost çeşitlerinden biridir. Ayvalık tostu için kullanılacak malzemeler Fresco firmasının gıda mühendisleri tarafından detaylıca kontrol edilerek hazırlanmaktadır. İnsanların gün içerisinde ya da sabah kahvaltılarında tüketebildikleri ayvalık tostları kafelerde, kantinlerde, dinlenme tesislerinde ve buna benzer mekânlarda satılmaktadır. Tost çeşitleri hızlı tüketilebildiğinden genellikle insanların ayaküstü hiç beklemeden besin ihtiyacını karşılaması için iyi bir alternatif olacaktır. Fresco firması tarafından hazırlanan ayvalık tostları herkesin beğenebileceği türden bir lezzete sahiptir. Özel ekmeği ve taze malzemeleri ile Fresco ayvalık tostlarının keyfini çıkarmak için Fresco bayiliklerinden ayvalık tostlarına ulaşabilirsiniz. Toptan ayvalık tost siparişi vermek için Fresco internet sitesi ve iletişim numaralarından toptan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyeti için tüm işlemler özenle yapılmaktadır.

Ayvalık Tostu Siparişi

Bazı organizasyonlarda, okul ve hastane kantinlerinde insan topluluğu olduğunda hızlı bir şekilde tost ikram edilerek yeme ihtiyacını karşılamak için iyi bir alternatiftir.  Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ayvalık tostlarını misafirlerinize ikram etmek için Fresco firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Ayvalık tostlarının tüm üretim aşamasında gıda mühendisleri tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Gıda mühendisleri tarafından yapılan kontroller sayesinde tostlarınızı güvenle tüketebilirsiniz. Toplu bir şekilde ayvalık tost siparişi vermek istediğiniz zaman Fresco internet sitesi üzerinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp destek hattı üzerinden toplu siparişleriniz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Belirlenen günde ve verilen sayıda siparişinizi adresinize kadar teslim eden Fresco ile çalışmaktan keyif alacağınızın garantisini verebiliriz.

Ayvalık Tost Fiyatı

Kalabalık bir toplantı, davet, organizasyon gibi alanlarda toptan ayvalık tost siparişi üzerine hizmet veren Fresco firması hızlı bir şekilde yeme ihtiyacını karşılamak adına iyi bir alternatif olacaktır. Sizlere beklemeden tostunuzun servis edilmesi için hazır tost paketleri satan bir firma olan Fresco kaliteli ürünleri ile müşterilerinden tam not alıyor. Fresco firması tarafından hazırlanan ayvalık tostlar yalnızca paketlerinden çıkarılıp ısıtılarak servis edilmektedir. Toptan ayvalık tostları genellikle, kantin, büfe, kafe, dinlenme tesisi ve bunlara benzer alanlarda insanlara hizmet veren işletmeler tercih etmektedir. Hızlı bir şekilde servis edilebildiği için hazır ayvalık tostları bu alanlarda hizmet veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Toptan bir şekilde ayvalık tostu sipariş vermek isteyen kişi ya da işletmeler Fresco internet sitesi, iletişim numaraları ya da WhatsApp destek hattı üzerinden toptan ayvalık tost fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirler.

Ayvalık Tostu Teslimatı

Kantin, büfe, dinlenme tesisi, restoren ya da buna benzer bir işletmeniz varsa toptan bir şekilde ayvalık tostu sipariş vererek işletmenizde müşterilerinize hızlı bir şekilde servis hizmet sunabilirsiniz. Yalnızca bu alanlarda değil iş toplantısı ya da herhangi bir organizasyonunuzda da toptan ayvalık tost siparişi vererek davet ettiğiniz kişilere ayvalık tostlarından ikram edebilirsiniz. Toptan bir şekilde ayvalık tost siparişi vermek isteyen kişiler için Fresco firması üstün kalitede bir hizmet sunmaktadır. Gıda mühendislerinin kontrolünde hazırlanan ayvalık tostları gıda korumaya uygun şekilde paketlenip kutulanarak ambalajlanır. Paketlenen tostlarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlar ile vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Teslim edilen ayvalık tostları paketlerinden çıkarılıp ısıtılarak servis edilmektedir. Hem lezzetli hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle oldukça rağbet gören ayvalık tostları için sipariş vermek için internet sitesi ve iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK