Fresco Sandviç
Fresco Sandviç
Fresco Sandviç

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Ayvalık Tost

Ayvalık Tost

Ayvalık Tost

Tost çeşitleri arasında herkesin beğenerek tükettiği seçenekler arasında yerini alan ayvalık tostu, mükemmel lezzetini ekmeğinden almaktadır. Özel bir undan yapılan ekmeği ile ayvalık tost sıklıkla tercih edilen tost çeşitlerinden biridir. Ayvalık tostu için kullanılacak malzemeler Fresco firmasının gıda mühendisleri tarafından detaylıca kontrol edilerek hazırlanmaktadır. İnsanların gün içerisinde ya da sabah kahvaltılarında tüketebildikleri ayvalık tostları kafelerde, kantinlerde, dinlenme tesislerinde ve buna benzer mekânlarda satılmaktadır. Tost çeşitleri hızlı tüketilebildiğinden genellikle insanların ayaküstü hiç beklemeden besin ihtiyacını karşılaması için iyi bir alternatif olacaktır. Fresco firması tarafından hazırlanan ayvalık tostları herkesin beğenebileceği türden bir lezzete sahiptir. Özel ekmeği ve taze malzemeleri ile Fresco ayvalık tostlarının keyfini çıkarmak için Fresco bayiliklerinden ayvalık tostlarına ulaşabilirsiniz. Toptan ayvalık tost siparişi vermek için Fresco internet sitesi ve iletişim numaralarından toptan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyeti için tüm işlemler özenle yapılmaktadır.

Ayvalık Tostu Siparişi

Bazı organizasyonlarda, okul ve hastane kantinlerinde insan topluluğu olduğunda hızlı bir şekilde tost ikram edilerek yeme ihtiyacını karşılamak için iyi bir alternatiftir.  Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ayvalık tostlarını misafirlerinize ikram etmek için Fresco firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Ayvalık tostlarının tüm üretim aşamasında gıda mühendisleri tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Gıda mühendisleri tarafından yapılan kontroller sayesinde tostlarınızı güvenle tüketebilirsiniz. Toplu bir şekilde ayvalık tost siparişi vermek istediğiniz zaman Fresco internet sitesi üzerinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp destek hattı üzerinden toplu siparişleriniz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Belirlenen günde ve verilen sayıda siparişinizi adresinize kadar teslim eden Fresco ile çalışmaktan keyif alacağınızın garantisini verebiliriz.

Ayvalık Tost Fiyatı

Kalabalık bir toplantı, davet, organizasyon gibi alanlarda toptan ayvalık tost siparişi üzerine hizmet veren Fresco firması hızlı bir şekilde yeme ihtiyacını karşılamak adına iyi bir alternatif olacaktır. Sizlere beklemeden tostunuzun servis edilmesi için hazır tost paketleri satan bir firma olan Fresco kaliteli ürünleri ile müşterilerinden tam not alıyor. Fresco firması tarafından hazırlanan ayvalık tostlar yalnızca paketlerinden çıkarılıp ısıtılarak servis edilmektedir. Toptan ayvalık tostları genellikle, kantin, büfe, kafe, dinlenme tesisi ve bunlara benzer alanlarda insanlara hizmet veren işletmeler tercih etmektedir. Hızlı bir şekilde servis edilebildiği için hazır ayvalık tostları bu alanlarda hizmet veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Toptan bir şekilde ayvalık tostu sipariş vermek isteyen kişi ya da işletmeler Fresco internet sitesi, iletişim numaraları ya da WhatsApp destek hattı üzerinden toptan ayvalık tost fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirler.

Ayvalık Tostu Teslimatı

Kantin, büfe, dinlenme tesisi, restoren ya da buna benzer bir işletmeniz varsa toptan bir şekilde ayvalık tostu sipariş vererek işletmenizde müşterilerinize hızlı bir şekilde servis hizmet sunabilirsiniz. Yalnızca bu alanlarda değil iş toplantısı ya da herhangi bir organizasyonunuzda da toptan ayvalık tost siparişi vererek davet ettiğiniz kişilere ayvalık tostlarından ikram edebilirsiniz. Toptan bir şekilde ayvalık tost siparişi vermek isteyen kişiler için Fresco firması üstün kalitede bir hizmet sunmaktadır. Gıda mühendislerinin kontrolünde hazırlanan ayvalık tostları gıda korumaya uygun şekilde paketlenip kutulanarak ambalajlanır. Paketlenen tostlarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlar ile vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Teslim edilen ayvalık tostları paketlerinden çıkarılıp ısıtılarak servis edilmektedir. Hem lezzetli hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle oldukça rağbet gören ayvalık tostları için sipariş vermek için internet sitesi ve iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Okulumuzdan Gelen Görüntüler Bizleri Çok Mutlu Etti
Okulumuzdan Gelen Görüntüler Bizleri Çok Mutlu Etti
Devamını Oku

Okulumuzdan Gelen Görüntüler Bizleri Çok Mutlu Etti

Şirketimizin 25. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, Ağrı İli Diyadin İlçesi Tazekent Köyünde yaptırdığı 4 derslikli Fresco Tazekent İlkokulu 2016-2017 Eğitim Yılı için ilk ders zilinin çalması ile açılmıştı. Okulumuzdan gelen görüntüler bizi çok mutlu etti...

31.12.2019
Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!
Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!
Devamını Oku

Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!

Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!

21.12.2019
Pitosun Markalaşma Hikayesi
Pitosun Markalaşma Hikayesi
Devamını Oku

Pitosun Markalaşma Hikayesi

Pitosun Markalaşma Hikayesi

20.12.2019
Daha Büyük Hedeflere Ulaşmak İçin Yeni Adresimizdeyiz
Daha Büyük Hedeflere Ulaşmak İçin Yeni Adresimizdeyiz
Devamını Oku

Daha Büyük Hedeflere Ulaşmak İçin Yeni Adresimizdeyiz

Daha büyük hedeflere ulaşmak adına 3200 m2 kapalı alandan oluşan modern ve yeni teknolojik ekipmanlara sahip Bayrampaşa'daki tesisimizdeyiz.

19.01.2019
Hazır Sandviç
Hazır Sandviç
Devamını Oku

Hazır Sandviç

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara doğal olarak ihtiyaç duyuyoruz. Hazır sandviç ürünleri de, bu ihtiyaçları karşılamak için Fresco tarafından sizlere sunuluyor.

06.06.2022
Ayvalık Tost
Ayvalık Tost
Devamını Oku

Ayvalık Tost

Tost çeşitleri arasında herkesin beğenerek tükettiği seçenekler arasında yerini alan ayvalık tostu, mükemmel lezzetini ekmeğinden almaktadır. Özel bir undan yapılan ekmeği ile ayvalık tost sıklıkla tercih edilen tost çeşitlerinden biridir. Ayvalık tostu için kullanılacak malzemeler Fresco firmasının gıda mühendisleri tarafından detaylıca kontrol edilerek hazırlanmaktadır. 

26.07.2022
Gurme Sandviç Çeşitleri
Gurme Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Gurme Sandviç Çeşitleri

Gurme sandviç, çeşitliliği sayesinde her yaştan bireylerin gerek kahvaltılarına gerekse öğle arası atıştırmalıklarına eşlik ederken içerikleri ile göz doldurmaya devam ediyor.
 

26.07.2022
Pitos Tost
Pitos Tost
Devamını Oku

Pitos Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır.

26.07.2022