Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Cafe Sandviç

Cafe Sandviç

Cafe Sandviç

Cafe Sandviç

“Olsa da bizde yesek!” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

Her lezzeti içinde barındırırken malzemelerin birbirine olan harmanı esnasında tatların bulaşmasını engelleyen Cafe sandviç içerisinde her damak tadına hitap etmeye devam ediyoruz.
 

Tavukla arası iyi olanlardan mısınız? Peki, ya taze yeşillikler ile bir araya gelen Chili ve tartar sos sever misiniz?
Fresco bünyesinde Cafe sandviçin tadına bakıp müdavimi olmak için hala geç kalmadınız!
 

Salam, turşu ve domateslerin eşsiz kombinasyonu ile sımsıcak ekmeğin bir araya gelerek yarattığı şölen, içerisinde protein ve kalsiyumu da barındırmayı ihmal etmiyor.


Hazır tüketim denilince akla ilk gelen Cafe sandviçleri Fresco lezzet güvencesi ile deneyimlediğiniz de her ısırıkta size kalan mükemmel sos ve enfes malzemelerin yarattığı tadı keşfedebilirsiniz.

 

İlkbahar – yaz döneminde her birimiz hafif tüketimler yaparak formda kalmak, pratik hazır yemekler ile vakit kontrolünü daha iyi sağlamak ve dahası kalori dengesini yaparken lezzetli atıştırmalıklar ile öğünlerimizi tamamlamak isteriz.


Günümüzde gerek iş temposu ve gerekse hayat koşuşturmacası derken mutfaktan soframıza gelen ev yemeklerinin tadını özleriz ancak Fresco Cafe sandviçler sayesinde doyurucu, sağlıklı ve pratik beslenme ile tanışabilir, ana tat katmamın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 

Her zamanki güvenilir tadın adresi olan Fresco Cafe sandviçler sayesinde birçok lezzeti bir arada tatmanın ayrıcalığına hazırsanız; sizlere Cafe sandviçimizin başarı hikâyesinden söz etmek isteriz.
 

Neden Fresco Cafe Sandviç Tercih Etmelisiniz?
 

2022 dünyasına yakından bakalım.
Her birimiz tempo içerisinde nefes almaya, durup kendimize bir anlığına da olsa bakmaya fırsat kolluyoruz.
Bu gidişat içerisinde tüketim alışkanlıklarımız da ister istemez değişiyor.


Ayaküstü atıştırmalıkların yeri zirvede iken sağlıklı beslenme literatüründen ödün vermek istemeyiz ancak bu ikilem arasında ki dengeyi nasıl kuracağız?
Bir sandviç hem az kalorili, hem doyurucu ve hem de taze olabilir mi? Üstelik sağlıklı da olması şartken!
İmkânsız gibi görülen tüm bu sıralamaları ve dahasını bünyesinde barındıran Cafe sandviç, her yaştan bireylerin damak tadına hükmetmeye aday!
 

İçerisinde ki Patates cipsi, ızgara tavuk ve kasa birleşimi ile enfes bir deneyim sunmaya devam eden Cafe sandviç, modern ve keyifli atıştırmalık isteyen herkese ideal formda.
Öyle ki; bugün neden Fresco Cafe sandviç tercih etmelisiniz? Sorusunun yöneltildiği müşterilerimizden alınan geri dönüşler nezdinde “En keyifli ısırık!” mottomuzu geliştirmeye, hep daha iyisini yapmaya yönelik büyümeye devam ediyoruz.
 

Bir sandviç ne kadar mutlu edebilir ki? Sorusunu siz sormadan biz yanıtlayalım; içerdiği bol sos ve malzemeler ile damak tadınız için ideal olanını bulduğunuz da gerek sabah kahvaltılarınız gerekse öğle kaçamaklarınız veya iş çıkışı gün sonu değerlendirmesi yaparken leziz atıştırmalıklar ile zinde kalmaya devam etmeniz için Fresco Cafe sandviçleri tercih edebilir, tadı ve sıcacık ekmeği sayesinde eşsiz bir deneyime ortak olabilirsiniz.
 

Cafe Sandviç Fiyatları
 

Hangi kentte yaşadığınızın aslında büyük önem kazandığı etkenlerden biri yeme – içme fiyatlarının oranları ile endeksli diyebiliriz çünkü çalışma hayatının en aktif olduğu kentlerde daha sık ayaküstü atıştırmalık alışkanlığının olduğu bilinmekte.
Süregelen zaman döngüsü içerisinde hem keyifli ve lezzetli tatlara erişmek hem de bu tatlara ekonomik olarak ulaşmak isteriz.
Bu noktada Fresco Cafe sandviçlerimiz ile sağlığınızı ve zamanınızı düşünürken, ekonomik olarak da tüketim yapmanıza olanak sunuyoruz.
 

İçerisinde ki malzeme zenginliği ve kusursuz tadı ile tercih edilme konusunda zirvede olan Cafe sandviçi, Fresco güvencesi  ile uygun fiyatlar nezdinde deneyimleyebilirsiniz.
 

E, hadi bir ısırık daha?

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK