Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

FRESCO HAKKINDA

 

1991 yılında Türkiye’nin ilk hazır sandviç üreten şirketi olarak İstanbul’da kurulan Fresco; 2001 yılında şirket yönetimi değişikliğine bağlı olarak yeni hedeflerin belirlenmesi ile Türkiye’de hazır sandviç tüketiminin yaygınlaşmasına öncülük etmiştir.

 

Zaman kavramının önem kazandığı günümüzdesürekli hareket halindeki tüketicilerin Hijyen-Lezzet ve ekonomik taleplerini değerlendiren Fresco’nun başarısının sırrı; uluslararası ve ulusal kalite standartlarında ürettiği, pratik ve yenilikçi ürünlerini, tüketicisinin damak zevkiyle buluşturmasında yatıyor. Kurulduğu ilk günden bugüne sektörde birçok ilke imza atan Fresco, lezzetli, pratik ve sağlıklı ürünlerini daha çok tüketim noktasında, paylaşmak amacıyla karayolu ulaşımında, benzin istasyonlarında ve Askeri kantin işletmelerinde ülkemizde ilk olarak tüketicisiyle buluşturmuştur.

 

2005 yılında geliştirdiğimiz PİTOS(pizza&tost) bugün ülkemizde yüzlerce markanın muadil olarak kullandığı bir ürün olarak, son yılların gıda sektöründe en inovatif ürünlerden biri olmuştur. Hazır sandviç kategorimizin en sevilen ürünlerinden olan; Kumru, Ayvalık, Dürümax, vb. tüketime hazır olarak ilk kez üretilen,  birçok ulusal lezzetlerimiz, sektörde yer alan firmalara da ilham kaynağı olmuştur.

 

Gerek müşterilerimiz gerekse çalışanlarımız ile kurduğumuz ilişkinin kalıcı olmasını önemsiyor ve toplumsal değerlere saygılı bir kültürü gelişmesine ve sürdürülebilir bir ilişki sağlamak için sürekli bir çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda; Ağrı, Diyadin Tazekent köyünde yaptırdığımız okul, bu topraklardan kazandığımızı bu topaklara geri verme anlayışımızın;  bir ifadesi olarak gerçekleşmiştir. Fresco’nun kurumsal felsefesi olarak kabul ettiğimiz; “Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranarak, tüketici haklarını gözeterek, kaliteli,  yeni ve pratik  lezzetler üreteceğimize söz vererek” markalaşma vizyonumuz doğrultusunda,  tüm müşterilerimize gerçek bir iş ortağı anlayışında hizmet sunmaya bugün ve gelecekte de devam edeceğiz…

WHATSAPP DESTEK