Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Gurme Sandviç Çeşitleri

Gurme Sandviç Çeşitleri

Gurme Sandviç Çeşitleri

Tüketime hayır diyebilir miyiz?
Hele ki fastfood ile olan bağımıza bakıldığında her 10 kişiden 9 kişinin ilk tercih listesinde yer alan hazır tüketimlerin hayatımızda ki yeri pratiklikten ileri gelmekte.
Elbette buna ek olarak da git gide artan yeme – içme alışkanlıklarımız değişiyor.
2022 dünyasına zamanla yarışır haldeyiz ve hemen her birimizin durup es vermeye zamanı olmadığı gibi hızlı tüketime ihtiyaç duyuyoruz.
Ayak üstü atıştırmalık denildiğinde akla ilk gelen sandviçler arasında yerini alan gurme sandviç, içerdiği bol malzemeler sayesinde herkesin damak tadına hitap ediyor.
Peki, gurme sandviç nedir? Birlikte bakalım istedik.

Gurme sandviç, çeşitliliği sayesinde her yaştan bireylerin gerek kahvaltılarına gerekse öğle arası atıştırmalıklarına eşlik ederken içerikleri ile göz doldurmaya devam ediyor.
Dana Jambonlu, hindi fümeli veya beyaz peynirli.
Çok çeşitlilikte sandviç dünyasında önemli yere sahip olan gurme sandviçler, Fresco güvencesi ile artık çok daha yakınınızda.
Dilerseniz spor sonrası sıkı bir besin tüketimi tercihinizde veya toplantı sonrası gevşemeye ihtiyaç duyduğunuz an.
Fresco gurme sandviçler ile hem sağlıklı beslenmenin hem de pratik tüketimin anahtarı artık elinizde!

Gurme Sandviç Çeşitleri Nelerdir?

Fresco gurme sandviç seçenekleri öylesine dolu dolu ve zengin içeriklere sahip ki; malzemelerinden tazeliğine, kalorisinden hijyenik oluşuna dek her aşaması adeta lezzet şölenine dönüşürken, her yaştan kişilerin damak zevkine hitap etmesi ile ön planda kalmayı sürdürüyor.
4 peynirli bagel, tavuk severler için köri soslu tavuklu eşsiz formu ve paçanga seçenekleri ile hem et, hem tavuk ve aynı zamanda sebzelerin de iç içe harmanlanarak elde edildiği gurme sandviç için doğru adresiniz Fresco!
İçerdiği kalori bakımından formunuzu düşünmenize gerek kalmadan leziz tadıyla hayranlık uyandıran seçeneklere sahip gurme sandviç çeşitleri bunlarla sınırlı değil.

Bazlama olanını hala denemediniz mi?

Vaktiniz değerli ve belki de yoğun tempo arasında durup dinlenmeye dahi vakit bulamıyorsunuz ancak beslenmek ve öğün atlamadan günü tamamlamak oldukça mühim.
Hal böyle iken; Fresco gurme sandviçler sayesinde günün yorgun ve stresli anlarına es vererek hem tokluk hissinizi sağlayabilir, hem de leziz tatlar deneyerek “her zaman bir sandviçten daha fazlası!” mottomuz ile yakından tanışabilirsiniz.
Birçok market zinciri, kafe – büfe alanları, benzin istasyonları ve dahası metropol kentlerden sahil kasabalarına dek her alanda yaygın hale gelen Fresco gurme sandviçlerimiz ile henüz tanışmadınız mı?
Zengin malzemeleri, enfes ekmeği ve bünyemizde bulunan AR-GE tarafından geliştirilen gurme sandviçlerimizin bir araya gelerek damakta bıraktığı enfes tadın müdavimi olacaksınız!

Fresco gurme sandviçlerin tadında mutluluk var!

Her ısırıkta yaşayacağınız lezzetin sırrını soracak olursanız; kurulduğumuz günden bu yana sandviç kültürüne olan modern bakış açımız, kaliteden ödün vermeyen içeriklerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı büyümemiz, gelişme kaydediyor oluşumuz diyebiliriz.
Basılı – görsel yayında olan başarılarımız, sosyal medya platformu üzerinden gelen olumlu dönüşler ve kurulan stantlardan gelen birebir yorumlar sayesinde büyümeye devam ediyor, lezzetlerimizi Türkiye çapında duyurmaya devam ediyoruz.

Neden Fresco Gurme Sandviç?

Hemen her birimiz hayatımızın çoğu yerinde ayaküstü atıştırmalıkların tadını çıkartır, damak tadımıza en ideal olan sandviçi bulmak isteriz. Bu çoğu zaman bir büfe olur.
Sabah güne başlarken enerjinizi depolayacağınız gurme sandviçler ile tempodan en azami şekilde etkilenecek, spor sonraları fit kalmaya devam etmek için kepekli ekmek seçeneği ile kalori dengenizi dilediğiniz seviyede tutabilirsiniz.
Arkadaşlarınız ile film gecesi mi yapmayı planlıyorsunuz?
Fresco gurme sandviçler ile keyfinizden ödün vermeden lezzetli ve sımsıcak tatlara “Merhaba!” diyebilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK