Fresco Sandviç
Fresco Sandviç
Fresco Sandviç

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Hazır Sandviç

Hazır Sandviç

Hazır Sandviç

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıda lara doğal olarak ihtiyaç duyuyoruz. Hazır sandviç ürünleri de, bu ihtiyaçları karşılamak için Fresco tarafından sizlere sunuluyor. 
 

Hazır sandviçler, gıda Mühendisleri tarafından bileşenleri denetlenen ve uygun niteliklere sahip içeriklerle donatılan hazır besinlerdir. Hijyen bakımından, herhangi bir kuşkuya neden olmayacak şekilde üretilen, bunun yanında paketleme ve dağıtım süreçlerinde de sahip olduğu niteliklerini kaybetmeyecek biçimde tüketici ulaştırılan ürünler, Fresco'nun lezzet bileşenlerine de doğal olarak sahiptir. 
 

Günün herhangi bir zamanında, satış noktalarından kolaylıkla temin edilebilen ürünler, tercih edilmesi halinde sıcak türleri ile de tüketici ile buluşuyor. 
 

Hazır sandviç türleri
 

Fresco, müşterilerine sıcak ve soğuk sandviç çeşitleri olmak üzere farklı alternatifler sunar. İçerik bakımından, özellikleri değişen ürünler, tüketicilerin tercihine göre arz ediliyor. Biz firma olarak tüketicilerimize en fazla seçeneği sunmaya çalışıyor, Türk damak tadına uygun ve sağlıklı sandviçleri sektöre sunuyoruz.
 

Hazır sandviç türlerimiz içerisinde klasik kaşarlı sandviç, klasik karışık sandviç, klasik Amerikan sandviç, klasik İtalyan sandviç, tavuk jambonlu sandviç, zeytin ezmeli sandviç, ton balıklı sandviç, soslu sandviç, Beyaz peynirli sandviç, dana jambonlu sandviç ve acı soslu sandviç gibi ürünlerimiz yer alıyor. Benzeri ürünleri jumbo sandviç seçeneklerimiz içerisinde de sunuyor, hafif bir tercih yapmak isteyen üreticiler için Light sandviç seçeneğini de üretiyoruz. 
 

Cafe, coffee shop, cafe restoranlar için ise Gurme sandviç çeşitlerimiz içerisinde dana jambonlu plus sandviç, paçanga sandviç, 4 peynirli bagel sandviç, 3 peynirli haşhaşlı bagel sandviç, tahıllı special bagel sandviç, hindi fümeli sandviç, peynirli kruvasan sandviç, tulum peynirli sandviç, sebzeli-cheddarlı sandviç, cheddarlı İtalyan sandviç, reyhanlı sandviç, kaşarlı bazlama, karışık bazlama, kavurmalı bazlama çeşitlerimizi tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz.
 

Tüm bunların yanında sıcak lezzetler grubumuz da yer alan Ayvalık tostu, kumru ve Gurme sandviç ürünleri ile birlikte kendi markalarımız olan Dürümax ve Pitos ürünlerini de tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz. 
 

Her zaman taze ve güvenilir hazır sandviç ürünleri 
 

Fresco olarak, ürünlerimizin tüketicilere en sağlıklı biçimde ulaşması için nitelikli paketleme yöntemleri kullanıyor ve soğuk zincir bozulmadan ürünleri satış noktalarına ulaştırıyoruz. En taze bileşenlerle üretilen sandviçlerimizde, sağlığa zararlı ürünler kullanmıyoruz ve mümkün olan en doğal beslenme sonucuna ulaşmanız için çalışıyoruz. 
 

Özel paketleme sistemimiz sayesinde, ürünlerimiz son tüketim tarihlerine kadar ilk günkü tazeliğini koruyabiliyor. Lezzet ve gıda güvenliği bakımından tüm detayları hassasiyetle kontrol ediyor ve geliştirilmesi gereken unsurları, uluslararası standartlarda düzenliyoruz.
 

Hazır sandviç fiyatları 
 

Fresco tarafından sunulan hazır sandviç fiyatları, sektör ortalamalarında yer almakla birlikte, ürün bileşenlerimiz dikkate alındığında avantajlı fiyatlarla karşılaştığınızı söylemek mümkündür. Maksimum Kalite Standartları ve gıda güvenliği seviyesinde, uygun fiyatlı hazır sandviç ürünleri, firmamız tarafından özenle üretiliyor. Fiyatlar ve kurumsal satın alma seçenekleri ve bayilik gibi bunlar da bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 

Firmamız Türkiye'nin her yerine, pek çok satış noktasında ürünlerini pazarlamak üzere bayilik anlaşmaları yapmakta, nitelikli ürünlerini nitelikli satış noktalarında tüketicilerle buluşturmak için özverili bir çalışma süreci sürdürmektedir. 
 

Sizde Fresco hazır sandviç ürünlerini şimdi satış noktalarından satın alarak kendinize benzersiz bir deneyim yaşatabilir veya satış noktalarımız arasında yer almak için bizimle iletişime geçebilirsin. Her zaman nitelikli ve uygun fiyatlı, tüm bunların ötesinde lezzetli ve güvenli gıdalar firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Diğer Haberler