Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Hazır Sandviç Üretimi

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri | Soğuk Sandviçler

Hazır Sandviç Üretimi

Hazır Sandviç

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz. Hazır sandviç ürünleri de, bu ihtiyaçları karşılamak için Fresco tarafından sizlere sunuluyor.
 

Hazır sandviçler, gıda Mühendisleri tarafından bileşenleri denetlenen ve uygun niteliklere sahip içeriklerle donatılan hazır besinlerdir. Hijyen bakımından, herhangi bir kuşkuya neden olmayacak şekilde üretilen, bunun yanında paketleme ve dağıtım süreçlerinde de sahip olduğu niteliklerini kaybetmeyecek biçimde tüketici ulaştırılan ürünler, Fresco'nun lezzet bileşenlerine de doğal olarak sahiptir.
 

Günün herhangi bir zamanında, satış noktalarından kolaylıkla temin edilebilen ürünler, tercih edilmesi halinde sıcak türleri ile de tüketici ile buluşuyor.
 

Hazır Sandviç Türleri
 

Fresco, müşterilerine sıcak ve soğuk sandviç çeşitleri olmak üzere farklı alternatifler sunar. İçerik bakımından, özellikleri değişen ürünler, tüketicilerin tercihine göre arz ediliyor. Biz firma olarak tüketicilerimize en fazla seçeneği sunmaya çalışıyor, Türk damak tadına uygun ve sağlıklı sandviçleri sektöre sunuyoruz.
 

Hazır sandviç türlerimiz içerisinde Klasik Kaşarlı Sandviç, Klasik Karışık Sandviç, Klasik Amerikan Sandviç, Klasik İtalyan Sandviç, Tavuk Jambonlu Sandviç, Zeytin Ezmeli Sandviç, Ton Balıklı Sandviç, Soslu Sandviç, Beyaz Peynirli Sandviç, Dana Jambonlu Sandviç ve Acı Soslu Sandviç gibi ürünlerimiz yer alıyor. Benzeri ürünleri Jumbo Sandviç Seçeneklerimiz içerisinde de sunuyor, hafif bir tercih yapmak isteyen üreticiler için Light sandviç seçeneğini de üretiyoruz.
 

Daha fazlasını isteyenler için ise Lüks Sandviç çeşitlerimiz içerisinde Kaşarlı Sandviç, Beyaz Peynirli Sandviç, Dana Jambonlu Sandviç ve Hindi Fümeli Sandviç çeşitlerimizi sunuyoruz.
 

Tüm bunların yanında sıcak lezzetler grubumuz da yer alan Ayvalık tostu kumru ve Gurme sandviç ürünleri ile birlikte kendi markalarımız olan Pitos ürününü de tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz.
 

Her zaman taze ve güvenilir hazır sandviç ürünleri
 

Fresco olarak, ürünlerimizin tüketicilere en sağlıklı biçimde ulaşması için nitelikli paketleme yöntemleri kullanıyor ve soğuk zincir bozulmadan ürünleri satış noktalarına ulaştırıyoruz. En taze bileşenlerle üretilen sandviçlerimizde, sağlığa zararlı ürünler kullanmıyoruz ve mümkün olan en doğal beslenme sonucuna ulaşmanız için çalışıyoruz.
 

Özel paketleme sistemimiz sayesinde, ürünlerimiz son tüketim tarihlerine kadar ilk günkü tazeliğini koruyabiliyor. Lezzet ve gıda güvenliği bakımından tüm detayları hassasiyetle kontrol ediyor ve geliştirilmesi gereken unsurları, uluslararası standartlarda düzenliyoruz.
 

Hazır sandviç fiyatları
 

Fresco tarafından sunulan hazır sandviç fiyatları, sektör ortalamalarında yer almakla birlikte, ürün bileşenlerimiz dikkate alındığında avantajlı fiyatlarla karşılaştığınızı söylemek mümkündür. Niteliksiz materyal ve güvensiz üretim teknikleri kullanmadığımız için, Fresco ürünleri ucuz ürünler sınıfında yer almıyor. Maksimum Kalite Standartları ve gıda güvenliği seviyesinde, uygun fiyatlı hazır sandviç ürünleri, firmamız tarafından özenle üretiliyor. Fiyatlar ve kurumsal satın alma seçenekleri ve bayilik gibi bunlar da bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 

Firmamız Türkiye'nin her yerine, pek çok satış noktasında ürünlerini pazarlamak üzere bayilik anlaşmaları yapmakta, nitelikli ürünlerini nitelikli satış noktalarında tüketicilerle buluşturmak için özverili bir çalışma süreci sürdürmektedir.
 

Sizde Fresco hazır sandviç ürünlerini şimdi satış noktalarından satın alarak kendinize benzersiz bir deneyim yaşatabilir veya satış noktalarımız arasında yer almak için bizimle iletişime geçebilirsin. Her zaman nitelikli ve uygun fiyatlı, tüm bunların ötesinde lezzetli ve güvenli gıdalar firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK