Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Klasik Sandviçler

Klasik Sandviç Çeşitleri - Toptan Klasik Sandviç

Klasik Sandviçler

Klasik Sandviç

 

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz. Bunun için Fresco’nun klasik sandviçleri açlığınızı yatıştırmanıza yardımcı olacaktır. Hem sağlıklı hem de hijyenik aynı zamanda lezzetli sandviçleri yemek sizi daha da mutlu edecek.  Fresco sandviç konusunda oldukça başarılı olup tüm sandviç severlere lezzetli sandviçler hazırlamaktadır. İçerisine sağlıklı malzemeler girince hem uzun süre tok tutar hem de gerekli enerjiyi verir. Sağlıksız fastfoodlar yerine sağlıklı malzemelerle hazırlanan sandviçler daha da faydalı olacaktır.

 

Fresco bu konuda sağlık ve hijyen açısından düzenli olarak denetlenmektedir. Sandviçleri hazırlarken hem paketleme açısından hem de temizlik açısından büyük bir titizlik gösterilmektedir. İstediğiniz saatte yiyebileceğiniz sandviçleri pratik bir şekilde büyük bir lezzetle sizlere sunmaktayız.

 

Peki bu sandviçleri nerden yiyebilirsiniz? Mevcut olan satış noktalarımızdan kolayca bu sandviçlere ulaşabilirsiniz. Oldukça taze ve lezzetli malzemelerle hazırlandığı için pek çok kişinin damak tadına hitap edeceğinin garantisini veriyoruz. Tüm taze ve güvenilir sandviçlerimizi sizin için hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Acıktığınız anda siz de bu sandviçlerden tadıp devamını isteyeceksiniz.

 

Klasik Sandviç Türleri

Günümüzde yemek yemeye bile vakit bulamadığımız zamanlar oluyor. Bunun için pratik olarak hazırlanan yiyeceklere ihtiyaç duyuyoruz. Sizin için birçok türde klasik sandviçlerimizi sağlıklı malzemelerle hazırlıyoruz.  Klasik kaşarlı sandviç, klasik karışık sandviç, klasik amerikan sandviç, klasik italyan sandviç, tavuk jambonlu sandviç, zeytin ezmeli sandviç, ton balıklı sandviç, soslu sandviç, beyaz beynirli sandviç, dana jambonlu sandviç ve acı soslu sandviç olarak toplam 11 türde sandviçi sizin için hazırlıyor ve sunuyoruz. Bu sandviçler hem karbonhidrat hem de protein oranından oldukça zengin olup sizin için sağlıklı bir yiyecek alternatifi olmaktadır.

 

İş yerinizde, okulda ya da yemek yapmaya zaman bulamadığınız zamanda evinizde bu doyurucu sandviçlerden tüketebilirsiniz. İstek tavuklu, ister ton balıklı, ister zeytin ezmeli kısacası hangi türden canınız çektiyse istediğinizden yiyebilirsiniz.

Fresco tüm bu klasik sandviç türlerini tüm müşterilerine özenle ve titizlikle hazırlayıp sunmaktadır.

 

Klasik Sandviç Türleri Üretim Aşaması

Tüm klasik sandviç çeşitleri Fresco tarafından hijyenik ortamlarda büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Paketlemesi de aynı titizlikle yapılıp, gıda mühendisleri tarafından düzenli olarak hazırlanma ortamları denetlenir. Dolayısıyla müşterilere ulaştırılmak üzere iyi bir paketlemeyle dağıtıma çıkarılmaktadır. Sağlık için zararlı olan herhangi bir malzeme hiçbir sandviçin içerisinde bulunmamaktadır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla Fresco’yu tercih edebilirsiniz. Müşteri sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan Fresco buna uygun olarak sandviçleri hazırlar ve müşterilerine sunar. Tüm bu aşamalardan geçen sandviçler tüketime hazır hale gelmektedir.

 

Taze ve sağlıklı bir paketleme yöntemi kullanıldığı için Fresco klasik sandviç türlerini son kullanma tarihine kadar tüketmek mümkündür. Güvenirliğini kanıtlayan Fresco gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sağlık ve lezzet açısından oldukça başarılı olan bu sandviçleri yemekten asla pişman olmayacaksınız.

 

Klasik Sandviç Fiyatları

Klasik sandviçler hazırlanırken içerisine ucuz bir malzeme koyulmamaktadır. Çünkü bu malzemeler güvenilir ve sağlıklı malzemelerden meydana gelmektedir. Müşterilerin sağlığı en önemli şey olduğu için asla ucuz ve kalitesiz malzemeler kullanılmamaktadır. Ancak yine de Fresco firması bu sandviçleri avantajlı bir şekilde müşterilerine sunar. Dolayısıyla hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı klasik sandviçler Fresco tarafından sizin için hazırlanır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK