Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Kumru Tost

Kumru | Kumru Tost Yapımı, Kumru Tarifi, Nasıl Yapılır?

Kumru Tost

Kumru

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. Kumru tost gerek içinde olan malzemeleri gerekse ekmeği ile herkesin severek yiyebileceği bir tost çeşidi olmuştur. Hızlı bir şekilde hazırlanması ile hemen tüketilmesi acelesi olan kişiler için öğün geçiştirirken iyi bir alternatif olacaktır. Kumru içerisinde bulunan malzemeleri ile oldukça doyurucu bir tosttur. İçerisinde sosis, salam, kaşar gibi malzemeler kullanılan Kumru hem evde hem de dışarıda tüketilmektedir. Genellikle Okul Kantini, Hastane Kantini, Market, Petrol İstasyonu, Cafe, Otel, Davet, Fuar, Toplantı, Konser gibi birçok organizasyonlarınız için satılan Kumru ayaküstü yemek yerken tüketilen doyurucu bir besin kaynağıdır. Fresco’nun Kumru tostları ile müşterilerinden tam not almaktadır. Özenle hazırlanan Fresco’nun Kumru tostları tüm bayiliklerde bulunabilmektedir. Fresco’nun Kumru tostları kişileri beklemeden hemen tüketilebilmesi ile öne çıkmaktadır.
 

Kumru Tost Nerelerde Bulunur?
 

Okul Kantini, Hastane Kantini, Market, Petrol İstasyonu, Cafe, Otel, Davet, Fuar, Toplantı, Konser gibi birçok organizasyonlarınız için Kumru tostları Fresco ‘nun bayiliklerinden de temin edebilirsiniz. Fresco firmasının hazırlamış olduğu Kumru tostlarını aldığınız zaman paketinden çıkarıp tost makinesin de ısıtarak servise hazır hale getirmeniz mümkün olacaktır. Fresco özenle hazırlayıp paketlediği hazır tostları hızlı bir servis imkânı sunmaktadır. Fresco’nun bayiliklerinden, internet adresinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp destek hattı üzerinden Fresco firmasına ulaşarak toptan bir şekilde Kumru tost siparişi de verebilirsiniz. İşletmeniz ya da organizasyonunuz için vereceğiniz Kumru tost siparişleri özenle hazırlanarak adresinize kadar teslim edilecektir. Fresco firması tarafından hazırlanan hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Kumru tostlarını sipariş oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. Kumru tostlarına bayiliklerden de ulaşmanız mümkün olacaktır.
 

Kumru Tost Üretim Süreci
 

Fresco tarafından hazırlanan tüm ürünlerin üretim sürecinde işinde uzman gıda mühendisleri ile çalışılmaktadır. Üretim sürecinde Kumru tost yapımında kullanılacak olan tüm malzemelerde kalite kontrollerinin yapılması için çalışan gıda mühendisleri gerekli olan analizleri ve incelemeleri yaparak üretim sürecini geçirmektedirler. Kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına özen göstererek hazırlanan Kumru tostların üretimi tamamlandıktan sonra özenle paketlenir. Paketlenen Kumru tostlar teslim edilmek üzere bayiliklere ve sipariş veren kişilerin adreslerine gönderilir. Özel dizayn edilmiş araçlar ile teslim edilen ürünler müşterilerin memnuniyetini kazanmak için büyük bir titizlik ile hazırlanarak sizlere ulaştırılır.
 

Toptan Kumru Tost Siparişi
 

Fresco’nun büyük bir özenle hazırladığı tost ve sandviçleri için toplu bir şekilde sipariş oluşturmak isteyen kişilere hem kaliteli hem de uygun fiyatlar sunarak hizmet vermektedir. Okul Kantini, Hastane Kantini, Market, Petrol İstasyonu, Cafe, Otel, Davet, Fuar, Toplantı, Konser gibi birçok organizasyonlarınız için mekânlarda müşterilere sunulmak üzere toplu siparişler alınmaktadır. Toplu sipariş üzerine istenilen miktarda hazırlanan kumru tostlar belirlenen gün ve miktarda olacak şekilde vermiş olduğunuz adresinize teslim edilmektedir. Toptan Kumru tost siparişleriniz için özel dizayn edilmiş araçlarımızla kumru tostlarınızı size ulaştırıyoruz. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı ürünlerimiz ile toptan Kumru tost ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz. Toptan Kumru tost ihtiyacınız varsa Fresco firmasının internet sitesinden, iletişim numaralarımızdan ya da WhatsApp destek hattımız üzerinden ürünler ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Fresco tüm gıda ve hijyen kurallarına uygun şekilde ürettiği hazır tost ve sandviçleri ile müşterilerinden tam not almaktadır. Gerekli olan tüm inceleme ve analizlerin yapıldığı hazır tost ve sandviçler için güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK