Fresco Sandviç
Fresco Sandviç
Fresco Sandviç

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Pitos Tost

Pitos Tost

Pitos Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır. Evlerde sıklıkla tüketildiği kadar kafe, hastane, okul, alışveriş merkezi, büfe gibi bazı noktalardan satın alınarak da tüketilen tost çeşitleri arasında yerini alan pizza tost en çok tercih edilen tost çeşidi olarak bilinmektedir. Pitos, pizza tost gibi isimlere sahip ve oldukça doyurucu bir tost çeşididir. Müşterilerin yediği tostun lezzetinden memnun kalması bu tostu tekrar tercih etmesi demektir. Bu nedenle Fresco üstün kalitede sağlıklı, lezzetli ve doyurucu tostlar üretmektedir. Fresco tostlarının tadına bakmak için bayiliklerden pitos temin edebilirsiniz. Toptan tost satın almak için ise Fresco internet adresinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp danışma hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyeti için her türlü işlem büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Pitos Nedir?
Pitos özel pizza hamurundan ve içerisine konan karışık pizza malzemelerinden yapılan özel bir tost çeşididir. Fresco, 2005 yılında Ar-Ge çalışmalarını titizlikle sürdürüp tamamlayarak Pitos ‘u pazara sunan ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. Lezzetli ve oldukça doyurucu olan pitos herkes tarafından sevilen ve sıklıkla tüketilen bir besin kaynağıdır. Okul ve hastane kantinlerinde, büfelerde, kafelerde ve bir çok mekânda sevilerek tüketilen pitos kapalı bir pizza olarak nitelendirilebilir. Pitos ya da pizza tost olarak isim verilen bu tost çeşidi içerisine konan pizza malzemeleri ve özel hazırlanan pizza hamuru ile tadına bakanların tekrar yemek isteyeceği bir lezzet olmuştur. Fresco firması bu lezzetli tostu hakkıyla hazırlayarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Fresco’nun hazırladığı pizza tostun tadına bakmak için bayiliklerden satın alarak tüketebilirsiniz. Fresco  taze malzemeleri ile mükemmel bir pitos deneyimi yaşamanız için çalışmaktadır.

Pitos Malzemeleri

Fresco firması tarafından hazırlanan tüm ürünlerde olduğu gibi pitos hazırlanırken de malzemelerin tamamı gıda mühendisleri tarafından kontrol edilerek tostlarınız hazırlanmaktadır. Pizza tostların içerisine sucuk, sosis, kaşar peyniri, zeytin, mısır ve özel pizza sosu gibi malzemeler konulmaktadır. Tüm malzemelerin taze olduğundan emin olarak pizza tostlar hazırlanır. Pizza seven herkesin beğenerek yiyebileceği pratik tost çeşidi olan pitos hazırlanırken tüm aşamalar detaylı bir şekilde analiz edilmektedir. Pitos hazırlık aşamasında kullanılan malzemeler detaylı kontrollerden geçirilerek kullanıldığı için gönül rahatlığı ile Fresco firmasının hazırlamış olduğu pizza tostları tercih edebilirsiniz. Fresco pizza tostlarına tüm bayiliklerden ulaşmanız mümkün olacaktır. Ayrıca toplu bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pitos Hazırlama Süreci

Pitos hazırlama sürecinde Fresco firması diğer tüm ürünlerde olduğu gibi özenle çalışarak ürünlerini hazırlamaktadır. Temizlik ve kalite söz konusu olduğunda asla taviz vermeyen Fresco pitos hazırlama sürecinde tüm malzemelerinin kalitesine son derece önem vermektedir. Pitos yani pizza tost olarak da bilinen tost çeşidinin özel hamuru ve içerisine konulacak olan taze malzemeleri ile mükemmel bir lezzete dönüşecektir. Herkesin beğenerek tükettiği pizza tostların hazırlık sürecinde bize yardımcı olan gıda mühendisleri ile üretim sırasında tüm malzemeler titizlikle incelenmektedir. Pizza tost hazırlama sürecinde kaliteli malzemeler kullanılarak müşterilerin memnuniyetinin sağlanmasına önem verilmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hazırlanmış olan pizza tostlar gıda korumaya uygun paketlemeler yapılarak bayiliklere ve toptan sipariş veren müşterilerin adreslerine özel dizayn edilmiş araçlar vasıtasıyla gönderilmektedir. Fresco firması üzerinden pitos, sandviç gibi bir çok ayaküstü tüketilebilir ürüne ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp danışma hattından bize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Diğer Haberler

Okulumuzdan Gelen Görüntüler Bizleri Çok Mutlu Etti
Okulumuzdan Gelen Görüntüler Bizleri Çok Mutlu Etti
Devamını Oku

Okulumuzdan Gelen Görüntüler Bizleri Çok Mutlu Etti

Şirketimizin 25. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, Ağrı İli Diyadin İlçesi Tazekent Köyünde yaptırdığı 4 derslikli Fresco Tazekent İlkokulu 2016-2017 Eğitim Yılı için ilk ders zilinin çalması ile açılmıştı. Okulumuzdan gelen görüntüler bizi çok mutlu etti...

31.12.2019
Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!
Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!
Devamını Oku

Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!

Çok Güzel Pitoslar Bunlar!!!

21.12.2019
Pitosun Markalaşma Hikayesi
Pitosun Markalaşma Hikayesi
Devamını Oku

Pitosun Markalaşma Hikayesi

Pitosun Markalaşma Hikayesi

20.12.2019
Daha Büyük Hedeflere Ulaşmak İçin Yeni Adresimizdeyiz
Daha Büyük Hedeflere Ulaşmak İçin Yeni Adresimizdeyiz
Devamını Oku

Daha Büyük Hedeflere Ulaşmak İçin Yeni Adresimizdeyiz

Daha büyük hedeflere ulaşmak adına 3200 m2 kapalı alandan oluşan modern ve yeni teknolojik ekipmanlara sahip Bayrampaşa'daki tesisimizdeyiz.

19.01.2019
Hazır Sandviç
Hazır Sandviç
Devamını Oku

Hazır Sandviç

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara doğal olarak ihtiyaç duyuyoruz. Hazır sandviç ürünleri de, bu ihtiyaçları karşılamak için Fresco tarafından sizlere sunuluyor.

06.06.2022
Ayvalık Tost
Ayvalık Tost
Devamını Oku

Ayvalık Tost

Tost çeşitleri arasında herkesin beğenerek tükettiği seçenekler arasında yerini alan ayvalık tostu, mükemmel lezzetini ekmeğinden almaktadır. Özel bir undan yapılan ekmeği ile ayvalık tost sıklıkla tercih edilen tost çeşitlerinden biridir. Ayvalık tostu için kullanılacak malzemeler Fresco firmasının gıda mühendisleri tarafından detaylıca kontrol edilerek hazırlanmaktadır. 

26.07.2022
Gurme Sandviç Çeşitleri
Gurme Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Gurme Sandviç Çeşitleri

Gurme sandviç, çeşitliliği sayesinde her yaştan bireylerin gerek kahvaltılarına gerekse öğle arası atıştırmalıklarına eşlik ederken içerikleri ile göz doldurmaya devam ediyor.
 

26.07.2022
Pitos Tost
Pitos Tost
Devamını Oku

Pitos Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır.

26.07.2022