Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Ramazan Kolisi Fiyatları

Ramazan Kolisi Fiyatları

Ramazan Kolisi Fiyatları

Ramazan Kolisi Fiyatları

 

Ramazan ayında iftariyelik ve sahurluk ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan Ramazan kolisi çeşitleri, bu ay boyunca beslenme ihtiyacını yeterli ve doğru şekilde karşılamaya yöneliktir. Tabii mutfak yemeği hazırlanamayacak durumlarda kumanya tercih etmek de kaçınılmaz olabilmektedir. Ramazan kumanya paketleri bu maksatla hazırlanan ve dengeli beslenme için içeriğinde yeterli besinleri barındıran ürünlerimizdir. Fresco olarak taze ve nitelikli gıdaya her şartta ulaşabilmeniz için Ramazan ayı boyunca ihtiyaç duyacağınız beslenme paketlerini hazırlıyoruz. Ramazan kolisi içerisinde yer alan ürünlere ek olarak ramazan kumanyası tercih ederek, dilerseniz personeliniz için efektif bir iftar veya sahur sunabilir veya yardım yapmak için bu paketleri tercih edebilirsiniz.

 

Ramazan Kolisi Fiyatları Neye Göre Değişir?

 

Marketlerde satılan Ramazan kolisi fiyatları elbette koli içeriğine ve içeriğin niteliklerine bağlı olarak değişmektedir. Bu paketler içerisinde genellikle kuru gıdalar, yağ, un, salça ve şeker bulunur. Yani Ramazan Kolisi satın alarak hazır bir gıda ürünü satın almış olmazsınız. Bu paketlerin içeriklerinden mutfaklar veya herhangi bir pişirme ekipmanı kullanılarak yemekler yapmak zorunludur.

 

Ramazan kumanyaları ise doğrudan sunumu yapılabilecek, bir kişinin bir öğünde ihtiyaç duyacağı besin öğeleri hesaplanarak hazırlanmış paketlerdir. Bu sayede herhangi bir pişirme gereksinimi duymadan doğrudan belirlenmiş yerlerden kişilerin kendilerinin dahi alabileceği bir iftar veya sahur yapabilmek de mümkündür.

 

Ramazan Kumanyaları Nerelerde Kullanılır?

 

Ramazan kumanyaları esas itibariyle hemen her yerde kullanılabilir. Ancak spesifik olarak, saha çalışmaları yapan ekiplerin iftar ve sahurları, şehirler ve milletler arası taşıma araçları (uçaklar, tren ve otobüsler), afet bölgeleri ve diğer Ramazan çadırı gibi her yerde bu besinler tercih edilebilir.
 

Ramazan kumanyası olarak temin edilen gıdalar, dış koşullara dayanıklı biçimde ambalajlandığından, saklanmaları ve nakilleri son derece kolaydır. Paket ürün olmaları sebebi ile servis yapılan kişilerin ek gereksinimleri olmaz ve bu ürünler herhangi bir yerde hızlı bir şekilde tüketilebilir.

Besin içerikleri taze ürünlerden oluşan ramazan kumanyası fiyatları, Ramazan kolisi fiyatları ile kişi bazında kıyaslandığında ise oldukça avantajlı bir seviyede yer alır.

 

Ramazan Kolisi İçeriğinde Neler Bulunur?

 

Ramazan kolisi, evsel ihtiyaçlar için geliştirilen, belirli bir periyottaki beslenme ihtiyacının bir kısmını karşılayacak hazır olmayan gıdalardan oluşur. Bu paketler, ürün sahibi firmanın tercihine göre farklı şekillerde oluşturulabilir. Pek çok baz ramazan kolisi içerisinde;
 

 • Çay
 • Şeker
 • Un
 • Bulgur
 • Nohut
 • Kuru Fasulye
 • Pirinç
 • Yağ
 • Salça


Gibi ürünler bulunur. Kimi firmalar bu paketlerin içeriğinde yer alan ürünlerin çeşidini ve miktarını artırabiliyor olmakla birlikte, neredeyse hiçbir pakette tüketime hazır besin bulunmaz. Zaten ramazan kolisinin amacı da budur. Dayanıklı ürünlerin bir ay boyunca farklı şekillerde pişirilerek yenmesi için geliştirilen bu paketlerin, hızlı tüketim ihtiyaçlarını karşılama durumları yoktur.

 

Ramazan Kumanyası ile Pratik Çözümler

 

Ramazan ayında, iftar ve sahur öğünlerinde gerek kitlesel mesailerin yapıldığı iş yerlerinde gerek saha çalışmalarında gerekse seyahatler ve Ramazan çadırlarında hızlı bir beslenme gereksinimi söz konusudur. Özellikle yemeklerin taşınmayacağı yerlerde ramazan kumanya paketleri kaçınılmazdır.


Fresco, Ramazan boyunca her yerde nitelikli gıdaya erişebilmeniz için hazır paketleri sunar. İçerisinde;
 

 • Sandviç
 • Meyve Suyu
 • Kek
 • Meyve
 • Su


Ürünleri bulunan paketlerimiz, bir kişinin bir öğünlük ihtiyacını karşılar. Nitelikli besinlerden oluşan Fresco ramazan kumanyası paketi fiyatı ise mümkün olan en uygun seviyede belirlenmiştir. Makul sürelerde raf ömrü bulunan ürünlerimizi, çocuk yaşlı, kadın erkek herkes güvenle tüketip, iftar veya sahur öğünlerindeki beslenme ihtiyaçlarını uygun şekilde karşılayabilirler.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK