Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Ramazan Kumanya Paketi

Ramazan Kumanya Paketi

Ramazan Kumanya Paketi

Ramazan Kumanya Paketi

 

Ramazan ayında iftar ve sahurda beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için uygun bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fresco Ramazan kumanya paketi, hemen her ortamda kullanabileceğiniz, bileşenleri ile besin ihtiyaçlarını yeterince karşılayan uygun fiyatlı ürünlerdir. İftar veya sahurda tüketilebilecek ürünlerin, miktarca çok fazla temin edilebiliyor olması sebebi ile kitlesel sunumlar için de uygun olma durumu söz konusudur. Onlarla ifade edilebilecek sunumlardan on binlere kadar ulaşan servisler yapabilir ve Ramazan kumanyası ile her alanda besin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

 

Lojistik imkansızlıklar ve mekan noksanlığı nedeniyle yemek yapmanın mümkün olmadığı alanlarda veya hareket halindeki kitlelerin beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için Ramazan kumanyası en doğru seçim olarak düşünülebilir. Paket içerisinde bir yetişkin için ihtiyaç olan temel bileşenler yer almakta ve pratik biçimde sahur veya iftar bu paketlerle kolayca yapılabilmektedir.

 

Neden Ramazan Kumanya Paketi Tercih Edilmeli?

 

Ramazan kumanya paketi ve benzeri hazır ürünler bazı durumlarda zorunludur. Örneğin; uzun yol seyahatlerinde iftar veya sahur durumunda, taşıma araçlarının standart sunumları elbette yeterli olmayacaktır. Zira hazır kek, Ramazan kumanyası içerisindeki bileşenlerden sadece bir tanesidir ve tüm gün besin ihtiyacını karşılaması beklenemez. Bununla birlikte, çok sayıda personelin çalıştığı işyerleri veya insani yardım alanları gibi yerlerde de hızlı ve yeterli besin ihtiyacı söz konusu olacaktır.

 

Mutfak bulunmayan veya bulunsa dahi çok sayıda kişiye yemek yapabilmenin mümkün olmadığı ortamlarda, ramazan kumanyalarının tercihi, neredeyse zorunluluktur. Kimi zaman bu gereksinim, kişi ya da kuruluşların kendi çabalarıyla oluşturacağı paketlerle çözülmek istenir ki, bu durumda temin edilecek gıdanın güvenliğinden, yeterliliğine kadar ciddi bir problem alanı ortaya çıkabilir. Kaldı ki, paketlerin hazırlanıp bir araya getirilmesi ve sunulası da ayrı bir mesai gerektirir.

 

Ramazan kumanyası ise hazır bir pakettir ve sunumu için herhangi bir çaba dahi gerekmeyebilir. Bir tek personel ile dağıtımı kolayca yapılabilen bu ürünlerin bileşenleri de hazır ve birlikte sunulur. Dolayısıyla herhangi bir karmaşa veya sorun yaşanması da beklenmez.

 

Ramazan kumanyası, hazır ve dayanıklı ürünler içeriyor olmasına karşın, taze olarak temin edilir. Bu sayede tüketiciler, iftar ve sahur öğünlerinde, besleyici ve sağlıklı ürünlere ulaşırlar.

 

Ramazan Kumanyası Paketi Fiyatları
 

Ramazan kumanyası paketi fiyatları, Fresco tarafından hazırlanan paketler kapsamında sabittir. Paketlerimiz bilimsel yöntemlerle hazırlanıp, beslenme ihtiyacını tam anlamıyla karşılamak üzere geliştirildiğinden içeriklerinden değişiklik yapmayı uygun görmüyoruz. Ayrıca bu sayede uygun fiyatları müşterilerimize sunabiliyoruz. Satın alma miktarına bağlı olarak değişebilen fiyatlar durumunu ise bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Toplu operasyonlar halinde, maliyetlerin de değişebiliyor olması sebebi ile ürünün nihai fiyatlarında oluşabilecek değişimler konusunda yardımcı olmayı isteriz.

 

Kaliteye Bizimle Ulaşın

Hazır gıda, birçok açıdan avantaj sağlar ve süreçleri hızlandırır. İftar ve sahurda yeterince beslenirken, bunu en kolay şekilde yapabilmek Fresco tarafından sunulan Ramazan Kumanya Paketi ile mümkün olabilmektedir.

 

Ürünlerimiz, sınıfının üst segmentinde yer alan bileşenlerden oluşur ve bu sayede sağlıklı ürünlere erişmeniz mümkün olabilir. Sunum yapacağınız kitlelerin, ağız tadı ile birlikte, gıda güvenliği ve doğru beslenme ilkelerine de ulaşmasını istiyorsanız, sertifikalı gıda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Ramazan kumanya paketi seçeneklerimizi tercih etmeniz halinde, size istediğiniz miktarda ürün sağlayabiliriz. Küçük ve orta büyüklükteki taleplerinize ek olarak çok ciddi miktarlarda ve düzenli gıda temini yapabiliyoruz.

 

Bizimle hemen iletişime geçerek, siz de ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartları kapsamında sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK