Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Sıcak Lezzet Sandviç

Sandviç | Sıcak Sandviç | Sandviç Çeşitleri

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak Lezzetler

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. Sıcak lezzetler arasında yer alan sıcak sandviçler hem lezzetli hem de sağlıklı olduğundan öğününüzü atlatırken sağlıksız yiyecekler tüketmemiş olursunuz. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli sıcak sandviçleri ile Fresco öne çıkan bir firmadır. Fresco herkesin damak zevkine uygun sıcak sandviçler hazırlamaktadır. Sıcak sandviç üretim süresince gıda mühendisleri tarafından sandviçlerin içine konulacak olan tüm malzemeler özenle incelenir. Malzemeler titizlik ile seçildikten sonra sandviçler hazırlanır. Sıcak sandviçler gıda güvenliğine uygun şekilde paketlenerek müşterilere sunulur. Fresco sıcak sandviçlerin tamamı Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının talimatlarına uygun şekilde üretilmektedir.
 

Sıcak Lezzetler  Nasıl Tüketilmelidir?
 

Fresco tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan sıcak lezzetler özenle paketlenen sandviçler müşterilere ulaştırılmak üzere bayiliklere gönderilmektedir. Sıcak sandviçler Fresco tarafından özenle hazırlanır size de sadece sandviçinizi ısıtarak tüketmek kalacaktır. Sıcak lezzetler arasında arasında kendi damak zevkinize en uygun olanı tercih ederek sandviçinizin zevkini çıkarabilir. Özel olarak toptan bir şekilde sandviç siparişi oluşturabilirsiniz. Fresco firmasının hazırlamış olduğu sandviçler herkesin damak zevkine uygun sandviçlerdir. Fresco sandviçlerini sıcak bir şekilde tüketmek için tost makinasının içerisinde ısıtarak tüketebilirsiniz.
 

Sıcak Lezzetler Neler?
 


Sıcak lezzetler arasından kendi damak zevkinize göre olan sıcak sandviçleri tercih edebilirsiniz. Fresco firmasının hazırlamış olduğu onlarca sandviç çeşidi arasından seçeceğiniz sandviçleri isterseniz ısıtarak sıcak bir şekilde isterseniz de soğuk olarak tüketebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde farklı ekmekler içerisine konulan malzemeler ile üretilen sandviçleri toptan bir şekilde almak istediğiniz zaman sandviçlerinizin içeriğini kendiniz belirleme olanağınız da olacaktır. Üretim aşamasında gıda mühendisleri tarafından sandviç içerisine konulacak malzemeler tek tek incelenmektedir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde onlarca sıcak sandviç lezzetlerinin  çeşitleri bulunan Pitos, Kumru, Ayvalık Tost ve Gurme lezzetli seçenekleri müşterilere sunmaktadır. Kişinin isteğine göre ister sıcak ister soğuk bir şekilde sandviçler tüketilebilmektedir. Fresco sandviçlerine bayilikler üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının belirlemiş olduğu kurallara uygun şekilde seçilen malzemeler ile üretilen sandviçleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
 

Sıcak Lezzetler Teslimatı Nasıl Yapılır?
 

Okul Kantini, Hastane Kantini, Market, Petrol İstasyonu, Cafe, Otel, Davet, Fuar, Toplantı, Konser gibi birçok organizasyonlarınız için toptan sandviç üretimi yapılmaktadır. İsterseniz sıcak bir şekilde isterseniz de soğuk bir şekilde tüketebileceğiniz sandviçler için Fresco internet sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Gün içerisinde öğünlerinizi sağlıklı bir şekilde atlatmak için ya da organizasyonlarınızda misafirlerinize ikram etmek için özel olarak sıcak lezzetler arasından sipariş oluşturmanız durumunda siparişleriniz verilen adrese güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Hem üretim aşamasında hem de teslimat aşamasında gerekli olan tüm önemler alınarak sandviçleriniz teslim edilmektedir. Sağlıklı bir öğün geçirmek ve lezzetli ikramlıklar sunmak için sıcak lezzetlerimizden tercih eden kişiler için kaliteli hizmet sunmak için Fresco firması titizlikle çalışmaktadır. Her aşamasında detaylı ve titizlikle çalışılan sıcak lezzet hizmetlerinden faydalanmak için internet sitesi üzerinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp danışma hattını kullanarak siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK