Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak Sandviç

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak Sandviç

 

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. Sıcak sandviçler hem lezzetli hem de sağlıklı olduğundan öğününüzü atlatırken sağlıksız yiyecekler tüketmemiş olursunuz. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli sıcak sandviçleri ile Fresco öne çıkan bir firmadır. Fresco herkesin damak zevkine uygun sıcak sandviçler hazırlamaktadır. Fresco sıcak sandviçlerin tamamı Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının talimatlarına uygun şekilde üretilmektedir. Sıcak sandviç üretim süresince gıda mühendisleri tarafından sandviçlerin içine konulacak olan tüm malzemeler özenle incelenir. Malzemeler titizlik ile seçildikten sonra sandviçler hazırlanır. Sıcak sandviçler gıda korumaya uygun şekilde paketlenerek müşterilere sunulur. Fresco müşterilerinin memnuniyeti için büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürerek ürünlerini ortaya koymaktadır.

 

Sıcak Sandviçler Nasıl Tüketilir?

 

Sıcak sandviçler Fresco tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Özenle paketlenen sandviçler müşterilere ulaştırılmak üzere bayiliklere gönderilmektedir. Sıcak sandviçleri ısıtarak tüketmeniz gerekmektedir. Sandviçler arasında kendi damak zevkinize en uygun olanı tercih ederek sandviçinizin tadını çıkarabilirsiniz. Özel olarak toptan bir şekilde sandviç siparişi oluşturabilirsiniz. Fresco firmasının hazırlamış olduğu sandviçler herkesin damak zevkine uygun sandviçlerdir. Fresco sandviçlerini sıcak bir şekilde tüketmek için tost makinesinin içerisinde ısıtarak tüketebilirsiniz. İster soğuk ister sıcak şekilde tüketebileceğiniz sandviç çeşitlerinden kendi zevkinize en uygun sandviçi seçerek keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Sıcak Sandviç Malzemeleri

 

Sıcak sandviç çeşitleri arasından kendi damak zevkinize göre olan sıcak sandviçleri tercih edebilirsiniz. Fresco firmasının hazırlamış olduğu onlarca sandviç çeşidi arasından seçeceğiniz sandviçleri isterseniz ısıtarak sıcak bir şekilde isterseniz de soğuk olarak tüketebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde farklı ekmekler içerisine konulan malzemeler ile üretilen sandviçleri toptan bir şekilde almak istediğiniz zaman sandviçlerinizin içeriğini kendiniz belirleme olanağınız da olacaktır. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının belirlemiş olduğu kurallara uygun şekilde seçilen malzemeler ile üretilen sandviçleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Üretim aşamasında gıda mühendisleri tarafından sandviç içerisine konulacak malzemeler tek tek incelenmektedir. Fresco sandviçlerin içerisine ızgara tavuk, salam, sebze, ton balık, hindi füme, jambon peynir gibi malzemeler konularak sandviçler hazırlanmaktadır. Kişinin isteğine göre ister sıcak ister soğuk bir şekilde sandviçler tüketilebilmektedir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde onlarca sandviç çeşitleri bulunan Fresco sandviçlerine bayilikler üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sıcak Sandviç Teslimatı

 

Okul Kantini, Hastane Kantini, Market, Petrol İstasyonu, Kafe, Davet, Fuar, Toplantı, Konser ve Düğün gibi bir çok organizasyonlarınız için toptan sandviç üretimi yapılmaktadır.  İsterseniz sıcak bir şekilde isterseniz de soğuk bir şekilde tüketebileceğiniz sandviçler için Fresco internet sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Gün içerisinde öğünlerinizi sağlıklı bir şekilde atlatmak için ya da organizasyonlarınızda misafirlerinize ikram etmek için özel olarak sipariş oluşturmanız durumunda siparişleriniz verilen adrese güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Hem üretim aşamasında hem de teslimat aşamasında gerekli olan tüm önemler alınarak sandviçleriniz teslim edilmektedir. Sağlıklı bir öğün geçirmek ve lezzetli ikramlıklar sunmak için sandviç tercih eden kişiler için kaliteli hizmet sunmak için Fresco titizlikle çalışmaktadır. Her aşamasında detaylıca ve titizlikle çalışılan sandviç hizmetlerinden faydalanmak için internet sitesi üzerinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp danışma hattını kullanarak siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK