Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Soğuk Lezzetler | Soğuk Sandviç

Soğuk Lezzetler | Soğuk Sandviç

Soğuk Lezzetler | Soğuk Sandviç

Soğuk Lezzetler
 

Fresco ile birbirinden lezzetli soğuk sandviçleri gün içinde yoğun olduğunuz zamanlarda hızlı bir öğün geçirmek için sağlıklı bir seçenek olacaktır. Günün her saatinde tüketebileceğiniz soğuk seçenekleri ile Fresco’nun lezzetli sandviçlerine bayılacaksınız. Beslenme için yeterli zamanı ayıramıyorsanız ve besin ihtiyaçlarını karşılamak için sağlıklı bir atıştırmalık arıyorsanız Fresco’nın soğuk lezzetleri bu noktada devreye girmektedir. Besin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir tercih olan Fresco sandviçleri gün içerisinde kısıtlı zamanlarda besin ihtiyacını karşılarken aynı zamanda sağlıklı bir öğün olacaktır. Hazır gıdalar yoğun iş temposuna sahip kişilerin vazgeçilmezidir. Sağlıklı yiyecekler tüketmek oldukça önemlidir. İnsan sağlığını bozabilecek fast food gıdalardan uzak durarak sağlıklı ve taze malzemeler kullanılarak hazırlanan Fresco soğuk sandviçlerini tüketmek çok daha doğru bir seçim olacaktır. Doyurucu ve sağlıklı sandviçler için Fresco markasına mutlaka şans vermeniz gerekir.


Gıda mühendisleri tarafından denetlenerek hazırlanan Fresco soğuk lezzetleri büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Hazırlanırken ve paketlenirken hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Paketleme ve dağıtım süresi boyunca da müşterilerimize ürünlerin taze bir şekilde ulaşması için titizlikle çalışmalar sürdürülmektedir.


İstediğiniz zaman diliminde yiyebileceğiniz Fresco’nun soğuk lezzetlerine satış noktalarından dilediğiniz zaman çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Herkesin damak zevkine uyacak soğuk lezzetlere sahip olan Fresco firması taze ve sağlıklı soğuk lezzetlerin adresidir.

Soğuk Lezzet Çeşitleri

Fresco tarafından üretilen soğuk lezzetleri yemek için çok fazla zamanınız olmadığında hızlı bir şekilde öğün geçiştirmek zorunda kaldığınızda tüketebilirsiniz. Hem pratik hem de doyurucu olmalarının yanı sıra aynı zamanda sağlıklı ürünler olan Fresco soğuk lezzetlerini mutlaka denemelisiniz. Fresco tarafından hazırlanan soğuk lezzetler adı altında klasik sandviç çeşitleri arasında yer alan ürünler Kaşarlı Sandviç, Karışık Sandviç, Amerikan Sandviç, İtalyan Sandviç, Tavuk Jambonlu Sandviç, Zeytin Ezmeli Sandviç, Ton Balıklı Sandviç, Soslu Sandviç,Beyaz Peynirli Sandviç, Dana Jambonlu Sandviç, Acı Soslu Sandviç vb ürün yelpazesinde yer verilmiştir. Aynı zamanda farklı gramaj seçenekleriyle Jumbo ve lüx çeşitleri içerisinde Kaşarlı Sandviç, Karışık Sandviç, Amerikan Sandviç, İtalyan Sandviç, Tavuk Jambonlu Sandviç, Zeytin Ezmeli Sandviç, Ton Balıklı Sandviç, Soslu Sandviç, Beyaz Peynirli Sandviç, Dana Jambonlu Sandviç, Acı Soslu Sandviç ve Hindi Fümeli Sandviçtir.


Soğuk Lezzet Fiyatları


Fresco firmasının üretmiş olduğu tüm ürünler büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Gıda mühendisleri tarafından denetlenerek hazırlanan ürünlerin tamamı hijyenik koşullar altında üretilir ve ekonomik sınıfında yer alan hiçbir malzeme ürünlerin üretiminde kesinlikle kullanılmaz. Ürünler en doğru şekilde paketlenerek tüketicilere ulaştırılmak üzere satış noktalarına dağıtılır.


Kaliteli malzemelerden üretilen soğuk lezzetlerinin fiyatları sektörde yer alan diğer firmalara oranla daha kaliteli ve daha avantajlıdır. Fresco tarafından üretilen hiçbir üründe insan sağlığına zararlı malzemelere yer verilmemektedir. Özel bir paketleme sistemi kullanılarak paketlenen ürünler son tüketim tarihi gelene kadar tazeliğini korumaya devam etmektedir. Sağlıklı ve taze ürünler üreterek müşterilerinin memnuniyetini kazanan bir firma olan Fresco fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Bayilik, Fiyatlar ve Fresco hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK