Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Soğuk Sandviç - Toptan Soğuk Sandviç

Soğuk Sandviç Tarifleri, Sandviç Yapımı ve Çeşitleri

Soğuk Sandviç - Toptan Soğuk Sandviç

Soğuk Sandviç - Toptan Soğuk Sandviç


Gün içerisinde insanların besin ihtiyacını karşılamaları için kafe,  büfe, hastane ya da alışveriş merkezi gibi bazı noktalardan sandviç satın aldıklarını görebiliriz. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli olan soğuk sandviçler insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Gün içerisinde hızlı bir öğün atlatmanız gerektiğinde ayaküstü tüketebileceğiniz soğuk sandviçler gününüzün kurtarıcısı olacaktır.

Hızlı bir atıştırmalık arayan herkesin aklına soğuk sandviçler gelir. Yiyeceğiniz soğuk sandviç hem lezzetli olmalı hem de uygun fiyatlı olmalı. Bu noktada Fresco firması olarak en lezzetli soğuk sandviçleri hazırlamak için sandviçlerin hazırlanma sürecinin tamamında mühendislerimizin kontrolünden geçerek titizlikle paketlenen soğuk sandviçlerimiz siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.

Toptan soğuk sandviç siparişleriniz için özel dizayn edilmiş araçlarımızla soğuk sandviçleri size ulaştırıyoruz. Tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından onaylı ürünlerimiz ile toptan sandviç ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz. Toptan soğuk sandviç ihtiyacınız varsa Fresco internet sitesinden ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 

Fresco Soğuk Sandviçler Nasıl Üretiliyor?


Firmamız günlük besin ihtiyacınızı karşılamanız için toptan soğuk sandviç hizmeti vermektedir. Toptan soğuk sandviçler siz değerli müşterilerimiz için üretim sürecinin tamamında uzman mühendislerin kontrolünde hazırlanmaktadır. Bilinen tüm klişeleri yıkarak yeni bir toptan soğuk sandviç üretimi yapmayı hedefleyen Fresco, sandviç çeşitlerini belirli şekillerde yapmak yerine müşterilerimizin isteklerine göre özel olarak üretebilmektedir.

Soğuk sandviçler hazırlanırken içerisinde kullanılacak ürünler büyük bir özenle seçilir. Sandviç içerisinde kullanılacak olan tüm malzemelerimiz gıda mühendislerinin kontrollerinden geçerek tüm gıda ve hijyen kurallarına uygun olarak sandviçleriniz özenle hazırlanır.  Soğuk sandviçleriniz hazırlanırken bazı aşamalardan geçmektedirler. Analiz, tadım ve demo aşamalarından geçen sandviçler mükemmel lezzetleri ile en uygun şekilde hazırlanır. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli sandviçler tüketmek için Fresco markasını tercih edebilirsiniz. 

 

Fresco Soğuk Sandviç Nasıl Temin Edilir?


Soğuk sandviçlere ulaşmanın en kolay yolu Fresco firması sayesinde ile olacaktır. Fresco lezzetli sandviçleri ile soğuk sandviç ihtiyacınızı gidermek için çalışmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli Fresco soğuk sandviçlerine internet sitesi üzerinden ya da iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Fresco bayiliklerinden de soğuk sandviç ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Paketli, poşetli ve kutulu olarak hazırlanmakta olan soğuk sandviçleriniz gıda korumaya uygun ambalajları ile paketlenmektedir. Okul, hastane, market, petrol istasyonu, kafe, otel, davet, fuar, toplantı, konser ve düğün gibi bir çok organizasyonlarınız için toptan soğuk sandviç üretimi yapılmaktadır. İstediğiniz malzemeler ile hazırlanan soğuk sandviçleriniz istenilen gün de size teslim edilir. Hiçbir aksaklık yaşamadan organizasyonunuza devam edebilir ve soğuk sandviçlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. 
 

Toptan Soğuk Sandviç Teslimat Süreci 


İnsanlar bir çok koşuşturmanın ardından düzenli beslenememektedir. Kahvaltı için vakti olmayan öğlen yemeğini ayaküstü yemek zorunda kalan kişiler için soğuk sandviç ile bir öğünlük ihtiyaç karşılanabilmektedir. Hızlıca öğün geçiştirirken sağlıklı bir şeyler tüketmek isteyen kişiler için Fresco soğuk sandviçleri tercih edilmektedir. Hem lezzetli hem uygun fiyatlı hem de sağlıklı soğuk sandviçleri tüketerek öğün atlamamış hem de sağlıklı beslenmiş olacaksınız.

Fresco soğuk sandviç bayilerimizden alacağınız sandviçlerimizin tadına baktığınız zaman bir daha başka sandviç yemek istemeyeceğinizden eminiz. Fresco soğuk sandviçleri toptan satın alarak organizasyonlarınızda misafirlerinize ikram etmek istediğiniz zaman soğuk sandviçleriniz sizin için en uygun şekilde hazırlanarak paketlenir ve vermiş olduğunuz adrese gönderilir. Fresco soğuk sandviç toptan satın almak için bize iletişim numaralarımızdan ya da internet adresimizden ulaşabilirsiniz.

Taze ve sağlıklı Soğuk Sandviç - Toptan Soğuk Sandviç, Soğuk Sandviç Çeşitleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK