Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Soğuk Sandviç

Soğuk Sandviç - Soğuk Sandviç Çeşitleri

Soğuk Sandviç

Soğuk Sandviç


Günümüzde günlük koşuşturmalar içindeyken atıştıracak lezzetli ve uygun fiyatlı besinler aramaktayız. Bu besinler okulda, işyerinde, dışarıda, alışveriş merkezinde kahvaltı yapmaya vakit bulamayan kişiler için öğünlerini geçiştirmek adına uygun olmalıdır. Bu zamanlarda aklımıza soğuk sandviç gibi lezzetli ve koşuşturmalar içindeyken yiyebileceğimiz besinler gelir. Soğuk sandviçleri hemen hemen her yerde bulabilirsiniz. Ancak taze olmayan ürünlerle hazırlanmış ve hijyen koşullarına uymayan yerlerden aldığınız soğuk sandviçler sağlığınızı tehlikeye sokabilir. Fresco, özenle ve taze ürünlerle hazırladığı soğuk sandviçleri tüm sağlık koşullarına uyarak müşterilerine ulaştırır. Tüm bu süreçte uzman mühendis ve deneyimli ekibiyle işbirliği içinde bulunur. Uygun fiyatlı ve lezzetli olan ürünlerimizin paketlemesi hijyenik koşullarla yapılmaktadır. Hazırlama süreci tamamlanan soğuk sandviçler müşterilerimiz için özel olarak dizayn  edilmiş araçlarımız tarafından adresinize ulaştırılmaktadır. Firmamıza internet sitemizden ve iletişimiz numaramızdan ulaşarak en lezzetli ve en uygun fiyatlı soğuk sandviçlere ulaşabilir, günlük yoğun temponun içinde en kaliteli soğuk sandviçleri tüketebilirsiniz.

 

Soğuk Sandviç Çeşitleri


Fresco, soğuk sandviç konusunda uzmanlıkla çalışan bir firmadır. Birçok farklı lezzetin bulunduğu Fresco de soğuk sandviç ürünlerinin çokça çeşidi bulunmaktadır. Her müşterinin damak zevkine uygun olması için seçenek sayısının fazla olmasının önemi büyüktür. Soğuk sandviç çeşitlerimiz; Klasik Sandviç, Jumbo Sandviç ve Lüx sandviç ana kategorilerimizde farklı çeşitlere sahiptir. Klasik Kaşarlı Sandviç, Klasik Karışık Sandviç, Klasik Amerikan Sandviç, Klasik İtalyan Sandviç, Tavuk Jambonlu Sandviç, Zeytin Ezmeli Sandviç, Ton Balıklı Sandviç, Soslu Sandviç, Beyaz Peynirli Sandviç, Dana Jambonlu Sandviç, Acı Soslu Sandviç çeşitleri, klasik grubunda yer alır. Kaşarlı Jumbo Sandviç, Karışık Jumbo Sandviç, Amerikan Jumbo Sandviç, Light Jumbo Sandviç, Jumbo sandviç kategorimizin ürünleridir. Kaşarlı Lüx sandviç, Beyaz Peynirli Lüx sandviç, Dana Jambonlu lüks sandviç, Hindi Fümeli lüks sandviç ise lüx sandviç çeşitlerimiz olarak listelenir. Ürün çeşitlerimiz hakkında güncel bilgilere sitemizden ulaşabilir, dilerseniz bize sorularınızı da yöneltebilirsiniz.
 

Soğuk Sandviç Toptan Satış Hizmetleri


Organizasyonlarınız veya toplu soğuk sandviç ihtiyacınız için soğuk sandviç üretimi yapan bir firma ile anlaşmak ve çalışmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte toptan satış hizmeti ile aldığınız soğuk sandviç ürünlerinin lezzetli, sağlıklı, hijyenik ve ekonomik olmasını istemeniz normal bir durumdur. Fresco, uzman mühendislerle çalışır ve soğuk sandviç üretiminin her aşamasını titizlikle inceler. Günlük veya bir organizasyonunuz için toptan alacağınız soğuk sandviçler hakkında müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırız ve siparişlerinizi size tam zamanında ulaştırırız. Soğuk sandviçlerinizi dilediğiniz ürünlerle hazırlarız ve damak zevkinize uygun olmasına önem veririz. Müşteri odaklı olan ve sağlıklı ürünler üreten firmamız Fresco, siz müşterilerimizin memnuniyetini hedefler.
 

Soğuk Sandviç Hazırlanma Süreci


Fresco, günlük besin ihtiyacınızı veya organizasyonlarınız için istediğiniz soğuk sandviçleri toplu bir şekilde tarafınıza ulaştırır. Tüm bu ürünlerin tarafınıza ulaşmadan önce hazırlanma sürecinde deneyimli ekipler tarafından hazırlandığını bilmenizi isteriz. Uzman mühendislerimiz bilgi ve birikimleri ile siz değerli müşterilerimizin hijyenik ve besin kalitesine uygun soğuk sandviçlere ulaşmasında bize destek olmaktadırlar. Soğuk sandviç çeşitlerinin fazla olduğu firmamızda müşterilerimizin damak zevklerine göre özel olarak da üretim yapmaktayız. Soğuk sandviçlerimizde kullandığımız markaların en iyi markalar olmasına özen gösteriyoruz. Bu sebeple uzman mühendislerimizden yardım alıyoruz ve sizler için en uygun besinler mühendislerimizin kontrolünden geçirerek tarafınıza ulaştırıyoruz. Firmamız tüm gıda ve hijyen koşullarına uygun olarak üretimini yapıyor. Profesyonel ekiplerimiz tarafından hijyen koşullarına uyarak hazırlanan soğuk sandviçler bazı aşamalardan geçerek denetleniyor. Bu aşamalar; analiz aşaması, tadım aşaması ve demo aşamalarıdır. Tüm kontrollerini sağladığımız soğuk sandviçleri müşterilerimize sunuyoruz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK