Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Kumanya Sandviç

Kumanya Sandviç

Kumanya Sandviç

Kumanya Sandviç

 

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kumanya sandviç, tekil veya paket olarak sunulabilen ürün grupları içerisinde yer alır. Ramazan ayına özel olarak iftar ve sahur gibi öğünlerde tüketilmek üzere geliştirilen kumanya sandviç paketlerinin yanı sıra, herhangi bir zaman ve mekan için kullanılabilecek kumanyalarımız da söz konusudur.
 

Kumanya paketlerinin amacı, herhangi bir öğünde besin ihtiyacını hızlı, yeterli ve sağlıklı biçimde karşılayabilmektir. Bu bakımdan biz kumanyalarımızı hazırlarken, bilimsel esaslarla projelendirme yapar ve paketlerimizi en doğru şekilde planlarız. Kumanya sandviç paketlerinde de benzeri durum söz konusu olup, sandviç ve diğer bileşenlerin ilgili öğün için yeterli olmasını sağlarız.
 

Ramazan Kumanya Sandviç Çeşitleri

 

Fresco, kumanya seçenekleri içerisine birçok farklı seçeneği sunabilir. Hazır paket kumanya seçeneklerimiz ise Ramazan Kumanyası olarak sunulur. Ramazan kumanya sandviç içerisinde;
 

 • Sandviç
 • Kek
 • Su
 • Meyve suyu
 • Meyve


şeklinde sunulur.
 

Paket kumanya ürünümüz içerisinde yer alan tüm bileşenler, nitelikli markaların ürünleri olup en taze ürünlerle oluşturulur.

Kumanya sandviç çeşitlerimiz ise isteğe bağlı olarak farklı şekillerde biçimlendirilebilir veya hazır paketler olarak temin edilebilir. Sandviç ekmeğinden, kullanılan soslara kadar yine tüm bileşenler, besleyici ve sağlıklı ürünlerden seçilir.

 

Kumanya Sandviç Neden Tercih Edilir?

 

Kumanya, herhangi bir şekilde farklı ve daha geniş menülerin tüketilemeyeceği veya temin edilemeyeceği ortamlarda beslenme ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak için kullanılır. Özellikle sahra koşulları ve mobil toplulukların beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasında evrensel çözüm olarak kabul edilir.
 

 • Askeri birlikler
 • Seyahat edenler
 • Sahada çalışan ekipler
 • İş yerleri
 • İnsani yardım yapılan alanlar
 • Mutfak ve benzeri ekipmanın bulunmadığı diğer her ortam
   

Kumanya sandviç ve kumanya paketi seçeneklerinin zorunlu sayılabileceği ortamlardır.
 

Hareket halinde olanlar için sahur ve iftar gibi öğünlerde hızlı çözüm olabilen kumanyalar, yine sahada çalışanların beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için de oldukça önemlidir. Bilhassa afet alanlarında, birçok temel ihtiyacın karşılanmasının dahi mümkün olmadığı durumlarda yemek yapabilmek mümkün olmadığından, kumanya sandviç ve paketler tercih edilebilir.


Tabi kumanya seçeneklerinin nitelikli olması da son derece önemlidir. Öğün olarak sunulacak kumanyaların, ara öğünler veya geçiştirme gibi düşünülmesi mümkün olmadığından, bu öğünlerin yetişkin bir bireyin ihtiyaç duyacağı besin öğelerine sahip olması gerekir. Fresco, sunduğu Kumanya sandviç paketleri içerisinde, asgari oranda gerekli; protein, vitamin, yağlar ve karbonhidratlar içeren besinleri sunar. Bu sayede, uzun süreli tok tutma özelliğine sahip paketler, sağlıklı biçimde sunulabilir.
 

Yüksek Miktarda Ürüne Hızla Ulaşın


Fresco, kumanya sandviç paketlerini çok yüksek miktarlarda üretebilir. İhtiyacını ölçeğinde yapacağımız planlama ile dilerseniz düzenli olarak temin yapabilir ve örneğin Ramazan ayı boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Firmamız, lojistik ve üretim standartları bakımından her koşula ayak uydurabilecek kabiliyet ve kapasiteye sahiptir.
 

Gıda Güvenliği Önceliğimiz
 

Fresco, kumanya sandviç ve diğer tüm ürünlerinde öncelikle gıda güvenliğine, bunun devamında besleyicilik ve doyuruculuğa odaklanır. Bu nedenle besin bileşenlerimizin içerisinde kaliteli markaların ürünlerini kullanır, sandviçlerimizi yüksek standartlarda üretiriz.

Markamızın vizyonu kapsamında, herhangi bir maksatla sunulacak ürünlerin, kalite standartlarını ön sıraya koyuyor ve sizlere öncelikle bunu vaat ediyoruz. Maliyetlerimizi bu kapsamda en iyi seviyeye taşımak için çalışıyor ve sizlere kumanya sandviç fiyatları bağlamında en uygun zemini arz ediyoruz. Bizimle şimdi iletişime geçerek, daha detaylı bilgi edinebilir, herhangi bir miktarda sipariş verebilir, süreçleri planlayabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK