Fresco
Fresco
Fresco

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

Geri Dön

Pizza Tost

Pizza Tost - Pitos Tost

Pizza Tost

Pitos


Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır. Evlerde sıklıkla tüketildiği kadar kafe, hastane, okul, alışveriş merkezi, büfe gibi bazı noktalardan satın alınarak da tüketilen tost çeşitleri arasında yerini alan Pizza Tost en çok tercih edilen tost çeşidi olarak bilinmektedir. Pitos, Pizza Tost gibi isimlere sahip ve oldukça doyurucu bir tost çeşididir. Müşterilerin yediği tostun lezzetinden memnun kalması bu tostu tekrar tercih etmesi demektir. Bu nedenle Fresco üstün kalitede sağlıklı, lezzetli ve doyurucu tostlar üretmektedir. Fresco tostlarının tadına bakmak için bayiliklerden Pitos temin edebilirsiniz.
 

Pitos Nedir?


Pitos özel pizza hamurundan ve içerisine konan karışık pizza malzemelerinden yapılan özel bir tost çeşididir. Lezzetli ve oldukça doyurucu olan pitos herkes tarafından sevilen ve sıklıkla tüketilen bir besin kaynağıdır. Okul ve hastane kantinlerinde, büfelerde, kafelerde ve bir çok mekânda sevilerek tüketilen pitos kapalı bir pizza olarak nitelendirilebilir. Pitos ya da pizza tost olarak isim verilen bu tost çeşidi içerisine konan pizza malzemeleri ve özel hazırlanan pizza hamuru ile tadına bakanların tekrar yemek isteyeceği bir lezzet olmuştur. Fresco bu lezzetli tostu hakkıyla hazırlayarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Fresco’nun hazırladığı pizza tostun tadına bakmak için bayiliklerden satın alarak tüketebilirsiniz. Fresco taze malzemeleri ile mükemmel bir pitos deneyimi yaşamanız için çalışmaktadır.
 

Pitos Malzemeleri


Fresco tarafından hazırlanan tüm ürünlerde olduğu gibi pitos hazırlanırken de malzemelerin tamamı gıda mühendisleri tarafından kontrol edilerek tostlarınız hazırlanmaktadır. Pizza tostların içerisine sucuk, sosis, mısır, zeytin, kaşar peyniri ve mozarella gibi malzemeler konulmaktadır. Tüm malzemelerin taze olduğundan emin olarak pizza tostlar hazırlanır. Pizza seven herkesin beğenerek yiyebileceği pratik tost çeşidi olan pitos hazırlanırken tüm aşamalar detaylı bir şekilde analiz edilmektedir. Pitos hazırlık aşamasında kullanılan malzemeler detaylı kontrollerden geçirilerek kullanıldığı için gönül rahatlığı ile Fresco firmasının hazırlamış olduğu pizza tostları tercih edebilirsiniz. Fresco pizza tostlarına tüm bayiliklerden ulaşmanız mümkün olacaktır. Ayrıca toplu bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Pitos Hazırlama Süreci


Pitos hazırlama sürecinde Fresco diğer tüm ürünlerde olduğu gibi özenle çalışarak ürünlerini hazırlamaktadır. Temizlik ve kalite söz konusu olduğunda asla taviz vermeyen Fresco  pitos hazırlama sürecinde tüm malzemelerinin kalitesine son derece önem vermektedir. Pitos yani pizza tost olarak da bilinen tost çeşidinin özel hamuru ve içerisine konulacak olan taze malzemeleri ile mükemmel bir lezzete dönüşecektir. Herkesin beğenerek tükettiği pizza tostların hazırlık sürecinde bize yardımcı olan gıda mühendisleri ile üretim sırasında tüm malzemeler titizlikle incelenmektedir. Pizza tost hazırlama sürecinde kaliteli malzemeler kullanılarak müşterilerin memnuniyetinin sağlanmasına önem verilmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hazırlanmış olan pizza tostlar gıda korumaya uygun paketlemeler yapılarak bayiliklere ve toptan sipariş veren müşterilerin adreslerine özel dizayn edilmiş araçlar vasıtasıyla gönderilmektedir. Fresco üzerinden pitos, sandviç gibi bir çok ayaküstü tüketilebilir ürüne ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden, iletişim numaralarından ya da WhatsApp danışma hattından bize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Diğer Haberler

Hazır Sandviç Üretimi
Hazır Sandviç Üretimi
Devamını Oku

Hazır Sandviç Üretimi

Modern yaşamın yüksek hareketliliği içerisinde, yaşam biçimimiz olduğu gibi beslenme düzenimiz de değişti. Kısıtlı zamanlarda besin ihtiyaçlarımızı karşılamak için, bileşenleri bakımından yeterli hazır gıdalara ihtiyaç duyuyoruz.

20.07.2023
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri
Devamını Oku

Sıcak Sandviç Üretimi - Sıcak Sandviç - Sıcak Sandviç Çeşitleri

Sıcak sandviçler gün içerisinde sıklıkla tercih edilen besinler arasında yer alır. Hastane ve okul kantinlerinde, büfe ve kafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır.

14.07.2023
Cafe Sandviç
Cafe Sandviç
Devamını Oku

Cafe Sandviç

“ Olsa da bizde yesek! ” dediğiniz anlara imzamızı atmak için ideal tatlarımızdan biri olan Cafe sandviçlerimiz ile hala tanışmadınız mı?

14.06.2023
Pizza Tost
Pizza Tost
Devamını Oku

Pizza Tost

Özel olarak yapılan hamurunun içerisinde klasik pizza malzemeleri ile hazırlanan Pitos tadına bakanların bir daha yemek isteyeceği cinsten bir lezzet sunmaktadır. Pitos lezzetli ve sağlıklı olmanın yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde hazırlanan tostlar arasında yer almaktadır

22.05.2023
Klasik Sandviçler
Klasik Sandviçler
Devamını Oku

Klasik Sandviçler

Sandviçler kısa zamanda kolay bir şekilde hazırlanan pişirme gerektirmeyen yiyeceklerdir. Zaman günümüzde oldukça önemli bir mesele olduğundan bazen uzun süre yemek hazırlamaya vakit bulamayabiliriz. Yeme ihtiyacımız da önemli olduğu için sandviç yiyerek açlığımızı kolayca yatıştırabiliriz.

19.04.2023
Sıcak Lezzet Sandviç
Sıcak Lezzet Sandviç
Devamını Oku

Sıcak Lezzet Sandviç

Sıcak lezzetler gün içerisinde acıktığınızda tercih edebileceğiniz besinler arasında yer alır. Hastane ve Okul kantinlerinde, Büfe ve Cafe tarzı mekânlarda sıcak sandviç satışı yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde öğünü atlatmamız gerektiği zamanlarda genelde en pratik olan sandviç türlerini tercih ederiz. 

11.04.2023
Kumru Tost
Kumru Tost
Devamını Oku

Kumru Tost

İzmir’in meşhur sandviç çeşidi olan Kumru sevilerek tüketilen bir hızlı gıda ürünüdür. Evlerde sıklıkla tüketilen tostlar iş aralarında ya da yoğun geçirilen günlerde ayaküstü öğün geçiştirmek içinde oldukça rağbet görmektedir. 

11.04.2023
Kumanya Sandviç
Kumanya Sandviç
Devamını Oku

Kumanya Sandviç

Kumanya, bir kişinin bir öğünde tüketebileceği kadar besin anlamına gelir. Fresco, Ramazan kumanyaları ve genel olarak herhangi bir alanda tüketilebilecek kumanyaları ile beslenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

21.03.2023
WHATSAPP DESTEK